News: 2017

10. ledna 2017 v 16:28 | Deine |  Odpočinkové čtení
Zdravíčko ve spolek. Můžu upřímně říct, že jsem zklamala sama sebe i tento blog, že jsem nenapsala vánoční článek a ještě hůře - narozeniny blogu! Vánoce a začátek zkouškového období zavinil, že má mysl byla úplně jinde. Takže kolik je to let? Již 7.

7 let co tento blog stojí při mě na mé cestě životem. Od odrostlého dítěte, přes obyčejného puberťáka až na tuhle parodii dospělého člověka :D. Statistiky snad ani nechci říkat, byl to velice líný rok z mé strany, pouhých 14 článků. Ale lepší něco než nic ne? Vždy je fajn vědět, že když se člověk chce vypovídat lidem, které nezná na stránce, která je jeho - najde své místo.

Takže přpíjím na 7. výročí blogu a šťastný nový rok 2017! 2016 byl rozhodně zajímavý rok. Z pohledu pouhého lidského červa kolem něhož se točí celý svět, byl vskutku plný dobrodružství. Vysoká škola, brigáda, dovolené, přátelé, smích i slzy. Byly chvíle při kterých jsem si přála aby nikdy neskončily a momenty, které bych nejradši zapomněla. Mysl mi zahlcovaly myšlenky, hudba, někdy i alkohol. Můžu upřímně říct, že to byl jeden z nejvypjatějších roků v mém životě, kdy má psychika věčně balancovala na hranici naprostého štěstí a neskutečného smutku. Objevila jsem o sobě spoustu nových věcí, pustila se do neprozkoumaných částí a snažila se neohlédnout zpět.

Přes to vše 2016 byl jen další rok, který jsme přežili. Neměli bychom litovat ničeho dobrého, nebo špatného, protože na konci dne jsou to všechno zkušenosti a vzpomínky. Hrdě kráčejme vstříc novému roku, neprozkoumané budoucnosti plné smíchu a slz! Riskovat znamená žít. Nebo se aspoň o to snažit.

Happy New Year, fuckers.

Výsledek obrázku pro leo dicaprio toast gif

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama