Kdo jsem 2.0

25. září 2016 v 17:08 | Deine |  Odpočinkové čtení
Před čtyřmi lety jsem napsala odfláknutou verzi tohoto články ZDE a když jsem viděla toto téma týdne tak jsem si řekla - proč ne.

I po tolika letech pořád platí fakt, že má osoba je na tomto blogu anonymní. I přes moji rozsáhlou virutální existenci mi vždy více vyhovovalo, že tento blog píše jen člověk z davu bez obličeje a je čten lidmi, kteří ke mě nemají žádné vazby. Udržuji si tím jistou balanci upřímnosti.

Co tedy o sobě mohu říci? Oproti staré verzi tohoto článku už nejsem středoškolačka, nýbž pyšný držitel toho mastného kusu papíru - maturity, který je nyní pyšně pohřben v nějaké složce pod hromadou krámů. Jsem teď na výšce, učitelé si mažou tabule sami a dokonce máme wifi. Řekla bych, že od střední je to značný upgrade. Vybrala jsem si středně těžký obor, protože je to můj styl - cesta nejmenšího odporu.

Jsem značný flegmatik, kterého moc věcí nerozhodí (pokud se nejedná o hmyz), relativně logicky založená osobnost (což prý působí chladně) a prokrastinátor (ále, to vysvětlím třeba jindy..).Starý článek nelhal v tom, že jsem sarkatický člověk a stále nejsem romatnik, ani vlastenec. Milovník koček, krabího salátu (nejsou tam krabi) a hudby. Prostě sex, drogy a rock'n'roll! Hm, možná spíš sex, pivo a indie? Spánek, seriály... a pizza? Sounds pretty good.

Výsledek obrázku pro black on white gif

Oblíbené seriály se víceméně nezměnily, srdcovkami pořád zůstává Doctor Who, Supernatural a Dexter. Ráda i čtu knihy, ale jsem dost líná je číst přes den a postel mě láká ke spánku, takže je čtu pomaleji, než se mi líbí.

Z hudby snad miluji každý žánr, mám ráda koncept tančení v klubu na hudbu, která je hlasitější než mé vlastní myšlenky. Dělá mi radost, vyjadřuje spoustu mých pocitů a názorů, vyjadřuje všechny druhy emocí a i když sama na hudbu žádný talent nemám, nemohla bych se bez ní obejít.

V závěru, kdo vlastně jsem? Ani nevím, samotná se často překvapuju. Někteří mě vidí jako špatnou osobu, jiní jako dobrou, v závěru se ani nikdo nemýlí, jen někteří mají více informací než jiní. Nedělám nejlepší rozhodnutí, a i po dvou desetiletích života si nejsem jistá co od něho chci, takže fuck it, prostě řeším jednu věc po druhá a doufám, že to v závěru dopadne dobře. Jsem prostě člověk.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Leri Goodness Leri Goodness | Web | 25. září 2016 v 18:21 | Reagovat

Moc hezky napsaná tvá charakteristika, já jsem takovej nevyhraněnej introvert a musím říct, že mě baví fakt, když jsou lidi zmatený a neví, co si o mě maj myslet.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama