Narozeniny! Už 2 roky...

28. prosince 2011 v 17:17 | Deine & Arwen |  OznámeníMilí čtenáři, dnešek je pro blog velice důležitý, protože slaví už druhé narozeniny! Už jsou to 2 roky od našeho společeného rozhodnutí s Arwen založit blog a sdílet tam naše teorie a myšlenky... :). Ani mi to 2 roky nepřijde. Za tu dobu jsme prodělali 3 výměny designu, asi 50 hádek o neshodách v psaních článků a jejich obsahů :D. Ale to k tomu asi patří. Každpádně i po pár psacích "zkratech", kdy jsme prostě neměly inspiraci je všechno pořád v pohybu.

Témata rostou, rubriky se rozšiřují a nápady pořád jsou. Doufám, že za ty 2 roky jsme si našly své čtenáře a lidi, kteří na tento blog rádi chodí :). Pamatuji jak jsme byly nadšené i z 10 lidí denně. Prostě byly a budou to skvělý časy a jsme rády, že to všechno můžeme sdílet se světem.

Před rokem jsem psala, že máme už více jak 2000 lidí. A nyní? Je to 12 443. Nevím co k tomu říct. Opravdu všem ze srdce děkujeme a doufáme, že se blogu i dále povede dobře :). Protože popravdě když se nad tím tak zamyslím už je z toho vážně srdeční záležitost. Je tady tolik myšlenek a všeho a jsem ráda, že to nezůstalo jenom v hlavě :).

DĚKUJEME! =)

Deine & Arwen

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katherine Katherine | 28. prosince 2011 v 18:30 | Reagovat

To je krásné. Gratuluju!
Je fajn, že i když jste dvě, to stále ve zdraví zvládáte. Mnoho lidí by to už vzdalo. :)
Takže oběma vám gratuluju a přeju vám další čtenáře a skvělé články.
P.S.: Krásný song. Skvěle se k tomu hodí. :)

2 Arwen Arwen | 28. prosince 2011 v 18:35 | Reagovat

Nikdy nezapomenu na to jak jsme se poznali.. Taková zvláštní,osudová náhoda. A potom přišla ta myšlenka- založit blog.. A je to už tak dlouho, ale mě to stejně připadá jako pár dní zpátky :) Jsem strašně ráda, že jsme to nevzdali a doufám, že za naše snažení budeme i nadále odměňovány vaší návštěvností. Hádky jsme překonaly a překonáme je i do budoucna ( viď Deine?! :D ). Jsem moc, moc ráda že jsem měla tu šanci poznat tě Deine a sdílet s tebou tenhle náš blog, který jak už jsi řekla je prostě srdeční záležitost! :) Mam tě ráda Deine a mam moc ráda i vás naši oddaní čtenáři! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama