Prosinec 2011

Narozeniny! Už 2 roky...

28. prosince 2011 v 17:17 | Deine & Arwen |  OznámeníMilí čtenáři, dnešek je pro blog velice důležitý, protože slaví už druhé narozeniny! Už jsou to 2 roky od našeho společeného rozhodnutí s Arwen založit blog a sdílet tam naše teorie a myšlenky... :). Ani mi to 2 roky nepřijde. Za tu dobu jsme prodělali 3 výměny designu, asi 50 hádek o neshodách v psaních článků a jejich obsahů :D. Ale to k tomu asi patří. Každpádně i po pár psacích "zkratech", kdy jsme prostě neměly inspiraci je všechno pořád v pohybu.

Témata rostou, rubriky se rozšiřují a nápady pořád jsou. Doufám, že za ty 2 roky jsme si našly své čtenáře a lidi, kteří na tento blog rádi chodí :). Pamatuji jak jsme byly nadšené i z 10 lidí denně. Prostě byly a budou to skvělý časy a jsme rády, že to všechno můžeme sdílet se světem.

Před rokem jsem psala, že máme už více jak 2000 lidí. A nyní? Je to 12 443. Nevím co k tomu říct. Opravdu všem ze srdce děkujeme a doufáme, že se blogu i dále povede dobře :). Protože popravdě když se nad tím tak zamyslím už je z toho vážně srdeční záležitost. Je tady tolik myšlenek a všeho a jsem ráda, že to nezůstalo jenom v hlavě :).

DĚKUJEME! =)

Deine & Arwen


Krvavá Mary ( Bloody Mary)

26. prosince 2011 v 16:40 | Arwen |  Záhady
Zdravím vás naši milí čtenáři .. :) Doufám že jste si Vánoce užili... že vám nezaskočila žádná kostička z rybičky, že vám Ježíšek přinesl to co jste chtěli a že se nekonaly žádné rodinné hádky.. :) Včera jsem měla narozeniny, ale dáreček dostanete vy. Je to celkem zajímavé být narozena 25. prosince.. už hodněkrát jsem slyšela, že se Ježíš vlastně narodil 25.12 a ne 24.12. Ale podle mě to stejně nikdo přesně neví.. Teď už k dárečku.. doufám, že vás nezklamu, protož téma je to zajímavé... takže teď už ke Krvavé Mary..!Merry Christmas

24. prosince 2011 v 0:01 | Deine & Arwen |  Oznámení
Tákže, je to tady :). Další Vánoce, další uklízecí mánie a nakupování dárků. Sněhu opět málo (teda v městech), ale co naděláte. Já osobně bych tradici uklízení všech mikročástic v bytě úplně zrušila, ale rodina byla jiného názoru, tak jsem ještě dneska všechno dělala :D.

Přejděme k přání. V dnešní den Vám přejeme ty nejlepší Vánoce, plné klidu, lidí které máte rádi a věcí, které vás těší :). Nenechte se stresovat a užívejte si pohodu a jídla a všeho. Přeju vám krásné dárky a ať všechno proběhne jak má (nezačně hořet stromek nebo tak něco). Moc nepijte :D (ať si z těch Vánoc pamatujete více než záchodovou mísu :D) a mějte se rádi :).

Ty nejkrásnější Vánoce vám přejí

Deine & Arwen =)


Láska,nenávist a sám velký život

17. prosince 2011 v 15:24 | Arwen |  Naše myšlenky
Po delší odmlce jsem opět tu, připravená dál psát :)

Původně jsem pro vás měla připravený úplně jiný článek, jenže několik věcí, které se staly v minulých dnech mě přiměly napsat právě o tomto. Nenávist.. kde se jí v lidech tolik bere? .. Proč jsou někteří lidé tak zlí a těší je ubližovat ostatním?
Nechápu, jak může být někdo schopný třeba říkat lidem některé věci, když ví že jim to ubližuje a trápí se. Ale bohužel to může být i horší. Fyzické násilí a vraždy. Pořád to slyšíme ve zprávách. Jak je vůbec možné, že je matka schopná zabít své dítě? .. A jak někdo může mít potěšení z toho, že zabije bezbranné zvířátko? Samozřejmě v některých případech se jedná o psychicky nemocné lidi, ale jsem si také jistá, že v některých případech jsou ti lidé jen naplněni nenávistí a krutostí.. těší je se dívat jak ostatní trpí..
Ale proč? Kde se tohle všechno bere? Všichni jsme lidé.. všichni jsme stejně krásné lidské bytosti, které si musí pomáhat. V poslední době jsem neměla moc dobré období. Pořád jsem měla špatné nálady a skrývala jsem v sobě smutek. Připadalo mi, že nic nemá smysl. A někteří lidé mi naopak ještě dost přidali na téhle špatné náladě. Jsou to přesně takoví ti lidé, které těší, když vám můžou říct něco co vám ublíží. Jenže já jim to nevyčítam. Nemá cenu upadat do nenávisti.To be happy

10. prosince 2011 v 22:58 | Deine |  Naše myšlenky


Ahoj lidičky :) Dlouho jsem nepsala, nebyla nálada a celkově. Tak se s vámi aspoň chci podělit o nějakou tu myšlenku co mě potkala :).

Potkala jsem za život opravdu hodně lidí a často jsem viděla jak se trápí, že se jim nedaří a, že celkově mají pořád náladu pod psa. Já osobně nikdy depkař nebyla, já jsem smířená se vším :D. Ale občas ty lidi chápu. Ale znám lidi, kteří prostě jsou nešťastní strašně často. Neumí se radovat ze života, z těch drobností, které dělají život a svět krásnější.

Takoví lidé nežijou... pouze přežívají. Chce to se rozveselit z toho, že někomu na vás záleží, že si na vás vzpomene a napíše třeba i blbou sms. Že pejsek se na vás podívá takovým pohledem, který říká jak moc vás má rád. Za pěkné počasí. Za to, že vám někdo na tváří vykouzlí úsměv. Jsou to drobnosti, ale díky tomuhle je život tak fajn. Jen to chce si toho začít všímat a starosti prostě občas hodit za hlavu. Kolikrát se trápíme nad věcmi ,které už nezměníme. K čemu to? Žijme dál! A užijme si to jak to jde a neztrácejme čas nad trápením :). Ano máte pravdu, momentálně se nacházím v období kdy se mám fajn. Kdy trávím čas s fajn lidma a až na školu se všechno prakticky daří. Ano chápu, že někdy je to prostě těžké. Ale chci tuhle náladu rozšířit do světa.

Takže lidičkové moji :) netrapte se. Snažte se radovat a každý den prožít tak abyste se cítili večer fajn a měli dobrou náladu :). Protože na tom záleží. Jak budete celé dny, měsíce a život vnímat.