Jak to bylo s vyspělými civilizacemi?

4. listopadu 2011 v 14:57 | Deine |  Konspirační teorie
Ahoj. Už jste se někdy dočetli o tom, že našli artefakty a nákresy, které jakoby zobrazovaly věci ,které logicky v té době nemohli znát? Jako například letadla, otisk boty zašlápnutého trilobita, který žil před miliony let. A nebo, že se údajně kdysi dělaly operace, které naše lidstvo zná až od minulého, nebo předminulého století?

Otázkou je, kdo nebo co za tím stojí? Jedni říkají, že to jsou mimozemšťané, ale jiní se sklání k poměrně horší variantě, kterou si skoro nikdo nechce připustit. To, že kdysi bývaly tak vyspělé civilizace jak naše, možná i více, a pak se něco stalo BUM a byli jsme na začátku. A vše co po nich zbylo jsou neznáme artefakty, které nám vlastně nic moc neříkají. Je to možné? Je opravdu možné, že jednou nastane zlomový bod techniky a vývoje, kdy se něco "pokazí" a vybuchne, nebo prostě dojdou suroviny, my zanikneme a několik tisíc let bude ticho a pak to začne zase od začátku se svojí historií?
Osobně nevím k čemu se chci přiklonit. Myslím, že tahle teorie docela stojí na pevných artefaktech a argumentem, které těžko vyvrátím.

Jednou ze záhad, je nalezené tělo dávného čínského vojevůdce Cao-Čoua (265-365), který byl nalezen ve zbroji posetou hliníkovými plíšky. Co na tom? Nic menšího než fakt, že hliník se vyrábí složitou elektolýzou a jeho výroba byla objevena až na konci 19. století. A žádné naleziště v Číně tak čistého hliníku není. Mezi další "čínské záhady minulosti" patří také SATELITNÍ MAPA, která znázorňuje různá povodí a zmapování terénu Asie. Je to zakresleno s takovou přesností, že by se to dalo porovnat s dnešními satelitními mapami. Tato stará satelitní mapa byla nalezena v 70. letech ve hrobech šlechticů z dob 206 př. n. l. - 220 n.l. Jak mohli tuto mapu pořídit, když letadlo je vynálezem 18. století a satelitní propočty dokonce století 20. ? Přikládám obrázek 2000 let staré mapy a 1500 let starý zlatý amulet, který vypadá jak letadlo.

http://1.bp.blogspot.com/-qec1VkGVbEs/Tf2G9wXix6I/AAAAAAAAAUc/YNkLE9OtNqI/s640/621px-Western_Han_Mawangdui_Silk_Map.JPG

http://www.ciudadesplanetarias.com/portal/wp-content/uploads/2011/07/Avi%C3%B3n-Precolombino-Bogot%C3%A1-oro-3.jpg
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mantus Howard Mantus Howard | E-mail | 5. ledna 2013 v 18:21 | Reagovat

Mylím si že je to možné a je otázkou času kdy další zlomov bod nastane (sluneční erupce = závažné pošození elektroniky) ale nadruhou stranu by se našli nějaké důležitější pozůstatky např. budovy, stroje atd.. Jinak moc pěkný :)

2 LOL OMG :P LOL OMG :P | 10. srpna 2013 v 17:04 | Reagovat

omg nic se nestane to je jenom tak ze hteli přitáhnou lidi ke hre Slendman

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama