Červenec 2011

Amulet

29. července 2011 v 22:23 | Arwen |  Magie a kouzla
Někdy večer, když usínám mívám špatné pocity.. Určitě to znáte i vy. Úzkost, strach a nepříjemno.. Přemýšlíte co se asi motá kolem vás za temné bytosi a co mají za úmysly..A nebo prostě jen nemáte rádi noc, tmu a temnotu.
Bála jsem se usnout a bála jsem se být vzhůru. Připadalo mi, že mě někdo nebo něco sleduje. Cítila jsem jakýsi chlad. Bylo to zvláštní, protože nikdy předtím jsem nic takového necítila..Vždycky jsem měla pocit bezpečí, klidu a míru.
Prosila jsem anděly, aby mě ochránili, ale protože se mi s nimi zatím nepodařilo komunikovat tak to nejspíš nefungovalo. Pro komunikaci s nimi byste měli mít v srdci klid, mír a lásku.. Zatímco já v té chvíli cítila spíš strach a paniku.
Když se to další noc opakovalo, přemýšlela jsem co dělat. Vzpomněla jsem si na svůj přívěšek- srdíčko, které nosím pořád sebou a nikdy ho nesundavám. Napadlo mě, ho magicky aktivovat. Podobné kouzlo už jsem někde viděla, ale já jsem si ho pozměnila a udělala po svém, protože právě vaše vlastní kouzla mají největší energii.
Pokud i vás trápí podobné nepříjemné pocity, nebo jen chcete něco co bude mít pozitivní energii a pomůže vám to k duševní vyrovnanosti, popíšu vám tady to jednoduché kouzlo.

Více v C.Č

Dovolená

28. července 2011 v 16:42 | Arwen |  Oznámení
Omlouvám se že na blogu takovou dobu nic nepřibylo, ale byla jsem u moře.. =D .. I když si myslím, že moc pravidelných čtenářů nemáme, takže to moc nevadí =) ..Ale už chystám článek.. =))

Arwen

Smrt

15. července 2011 v 23:41 | Arwen |  Naše myšlenky
Odjakživa mě smrt fascinovala. Když jsem byla menší, děsilo mě pomyšlení na smrt. Ten pocit neznáma a prázdna. Nevíte kdy to přijde, nevíte jaké to bude.. Celá ustrašená jsem vždycky běžela za mámou a svěřila se s mými starostmi. Vždycky mi odpověděla, že na to nemám myslet. Dnes už smrt vnímám jinak..

Z 95% jsem si jistá, že po smrti není jen pustopusté prázdno. Smrti se nebojím. Naopak, dalo by se říci, že jsem zvědavá. Jaký to je asi pocit, cítit jak vaše tělo vychladá, cítit váš poslední výdech, cítit jak vaše duše opouští tělo. Dozvědět se co následuje.. Jestlipak je skutečně nějaké nebe a peklo? =) nevím..

Ale oproti tomu život je něco nepopsatelně krásného... sice drsného, těžkého a občas dost smutného ale krásného.. Sebevrazi dělají chybu, když si berou život. Když pominu to, že existuje určitě i jiné řešení a že ze všeho de nějak ven, tak já zastávám názor, že každý člověk je tady z nějakého důvodu.

Každý člověk je tady z nějakého důvodu, každý člověk má nějaký úkol. A samozřejmě nic není náhoda.. vlastně vůbec nic se neděje bez důvodu. Osobně si myslím, že duše sebevraha jen těžko nalezne po smrti klid...

Z toho všeho tak nějak plyne, že obojí je fascinující, jak život tak smrt. A i když je někdy život opravdu krutý, těžký, ironický, nesnesitelný, věřtě že v tom nejste sami.. Nevzdávejte to a bojujte, protože pro některé věci v životě se vyplatí žít.. =)

S láskou vaše Arwen =)

Rostlinky- skoro jako živí lidé?

4. července 2011 v 23:44 | Arwen |  Příroda
Dnes se vydáme za dalšími záhadami a kouzly z prostředí rostlinné říše. Napadlo by vás někdy, že rostliny mohou mít city? Nebo že nás mohou vnímat? Nebo s námi dokonce komunikovat?
Nedávno jsem četla opravdu zajímavý článek, ve kterém psali o pokusech s rostlinami. Připojily listy rostlin na přístroj podobný detektoru lži. Když byla poblíž rostliny konev s vodou, květina vykazovala něco co křivky ukazovaly jako radost.
Když se nic nedělo, křivky ukazovaly, že se rostlina nudí. Muž, který prováděl pokusy zjistil, že s rostlinami lze komunikovat i telepaticky ( pomocí myšlenek) .
Když ho napadla myšlenka, že květinu zapálí, na přístroji se křivky začaly obrovsky vychylovat a ukazovaly paniku a strach. Zní to neuvěřitelně že? Je to jen jakésy sci-fi nebo na tom může být něco pravdy?... Všeobecně je známo, že pokud si s rostlinami často povídáme, má to na ně velmi pozitivní účinky.. na tom něco bude ne? Ale samozřejmě málokdo z nás si bude pravidelně povídat s květinami, protože si nechce připadat jako blázen =D ...

Velmi zajímavé jsou také stromy. Někteří lidé se s nimi objímají a doufají, že jim stromy předají svojí energii. Stromy se taky zabývají stromoví šamani. Tvrdí, že s nimi dokáží komunikovat. Prý na tom není nic složitého a má to v sobě každý člověk. Podle mě je to hodně zajímavé a nemyslím si, že by to nemohla být pravda. Ale názor si nakonec vytvořte sami =)...

Arwen

Aura

2. července 2011 v 15:03 | Arwen |  Energie

Dnes chci psát o auře. Co to vlastně aura je? Je to energetický obal, který se skládá ze tří vrstev. Obklopuje všechno živé. Takže obklopuje lidi, zvířata, ale i rostliny. Má různé barvy, které se mění podle nálady, myšlenek atd.
Vidět ji může každý, nepotřebujete na to žádné superschopnosti. Např. se posaďte a položte si ruku třeba na stůl. Zadívejte se na nějaký předmět nedaleko vaší ruky, tak aby jste pomocí periferního vidění, viděli i na svojí ruku.

Zkrátka na ni nemůžete zaostřovat a dívat se na ni přímo. Pokud uvidíte kolem vaší ruky barvu, nejspíše vidíte auru. Pokud však mrknete, aura většinou zmizí. Ale všechno je to o cviku. Pokud se vám to nepovede, nic si z toho nedělejte. Chce to trénink.

Já osobně o existenci aury nepochybuji, protože se mi ji povedlo několikrát vidět. Auru mohou vidět i slepí lidé..Ptáte se jak je to možné? Auru lze vidět nejenom okem- orgánem zraku, ale i tzv. třetím okem.


Významy barev:

1.
ČERVENÁ

Hlavní barva
Bude lehce dosahovat svých předsevzetí, je společenská a umí srozumitelně hovořit. V lásce však není příliš romantická. Ve finanční sféře bude mít štěstí.
Je to dobrý vůdce ostatních, který chce ale o všem rozhodovat sám.
Pro své cíle si umí vybrat správný čas, u ostatních je oblíbená, ale nepotřebuje se o ně příliš opírat. Má silné ego a dokáže nalézt štěstí.

Vedlejší barva
Osobnost, která bude mít v životě štěstí. Umí ostatním pomáhat. Nade vše si cení svobody
a nezávislosti. Je energická i vitální a dobře komunikuje. Pro svůj cíl dokáže i nemožné věci. Nerada se nechává omezovat a nemá ráda kritiku, i když je to přátelský člověk. Umí být
ve správný čas na správném místě. Je ctižádostivá.

Více barev v C.Č