Únor 2011

Vaše kouzlo

24. února 2011 v 20:54 | Arwen |  Magie a kouzla
Máte rádi kouzla a zajímá vás magie? Článek přímo pro vás! ... Musim znova upozornit že !nejduležitější je víra..Pokud v to plně nevěříte, nikam se nedostanete!..Podle mě je nejlepší vytvořit si vlastní kouzlo, vlastní kouzlo má také největší energie. Nebojte se že něco zkazíte, zkuste experimentovat. Ale pokud ani trochu nevíte jak na to, můžu vám dát několik typů.
Trápí vás například něco? Napište si na papírek váš problém. Vytvořte si zaříkání. Zaříkání by mělo být melodické, a rýmovat se. Např.
Starosti mé,
odežeň ode mě,
rudý plamen,
starosti mé,
změní v popel.
Zmizí jako prach,
nezanechá ve mě žadný strach.
A tak se staň!
( neni to nic moc ale vás určitě napadne něco lepšího :D )
Poté co budete mít připravený papírek, kde bude napsaný i váš problém, a vymyšlené zaříkání, zapalte svíčku. Papírek vložte do ohně ( samozřejmně musíte dbát na to, aby byla svíčka na nehořlavé podložce) a sledujte jak pomalu i s tim papírem, mizí i vaše problémy. Čim menší papírek je, tim víc se zmenšují i vaše starosti. Nakonec, až zbyde jen popel, rozprašte ho někde venku, nejlépe ve větru. Tento konečný krok, nadobro vaše starosti nechá odletět ve větru.
:) Ale tohle všechno je na vás, cokoliv si můžete změnit podle svého.. nebojte se experimentovat.. :) Nebojte se neúspěchu.. Pokud se vám to nepovede, nezapomeňte že to není tim že by to "nefungovalo" ale něco je špatně u vás.. třeba jste plně nevěřili ;) .. ale někdy to napoprvý prostě nevyjde..
Přeju hodně štěstí! :)
Arwen

Mediátor: Krajina plná stínů

24. února 2011 v 14:28 | Deine |  Knihy co doporučujeme
Ahoj, chci vám doporučit jednu skvělou knihu na kterou jsem nedávno narazila. Není nijak poučná, jako spíš skvělá námětem.
Jedná se o sérii Mediátor, 1. díl tedy Krajina plná stínů. Je to o dívce, která je mediátor, což znamená, že vidí duchy a má povinnost jim pomoct aby nalezli klid. Popisuje tam, jak těžké je být jako středoškolačka a zárověň na každém rohu potkávat ducha. V prvním díle jde o to, že se přestěhuje do Kalifornie a v novém domově hned najde v pokoji 150 let starého ducha Jesseho. Později se dozví, že ve škole řádí duch studentky, která spáchala sebevražku a chystá se zabít svého bývalého přítele.
Celou knihu doprovází Susanin břitký humor, plný ironie a sarkazmu, který jsem opravdu ocenila, protože občas jsem podobná =D. Problém je v tom, že sérii nechcou dotisknout a proto je skoro nemožné tyto knihy sehnat. Možná tu 1., ale i to je docela boj. Já tu svoji koupila v jednom e-antikvariátu (chápete, internetový) a za pár dnů mi to přišlo. Docela jsem to hltala a tešila na každý večer =D. Momentálně sháním další díly, vypadá to bledě, ale možná to mají v knihovně tak uvidíme.
Ale tady by měly být ke stažení všechny díly (6) ZDE

1) Krajina plná stínů
2) Devátá stezka
3) Andělé smrti
4) Temná je noc
5) V pasti
6) Čtvrtý rozměr lásky

Samovznícení

20. února 2011 v 0:43 | Arwen |  Záhady
Ahojky, ze začátku bych vám chtěla říct, že v poslední době se nám docela zvýšila návštěvnost, z čehož máme i s Deine opravdu radost. Někdo si možná řekne, že to neni nic moc, ale pro nás to hodně znamená, protože když se otočíme za záda a podíváme se na naše začátky, tak je to úspěch.  A protože mam dojem, že máte docela rádi záhady, rozhodla jsem se že o jedný napíšu..:)

SAMOVZNÍCENÍ

Samovznícení, je jedna zmála záhad, které mě opravdu děsí a nějaký čas mi to leželo v hlavě. Co to vlastně je? Je to nevysvětlitelný fenomén, který popírá fyzikální a vědecké zákony. Bylo popsáno hned několik případů, kdy lidé uhořeli bez zjevné příčiny.

Dobře, dejme tomu že by tohle samo o sobě nebylo tak zvláštní, ale proč po ohořelých lidech zbyly většinou jen nohy i s obuví? A navíc žár většinou nepoškodil ostatní nábytek a věci. Žár musel být obrovsky intenzivní, protože z lidí zbyl jen popel, proto je naprosto nepochopitelné, že se oheň nerozšířil dál..

Lidé kterým se toto stalo, nemají na první pohled nic společného.. Obyčejní, průměrní, občané.. Proč se to stalo zrovna jim? Spojuje je snad něco? Další zvláštností na tom všem je to, že jedna paní, kterou takhle ráno našli, bydlela v domě se sousedy,ale nikdo však neslyšel její křik o pomoc, nebo cokoliv jiného...

Takže máme otázky- Co způsobuje fenomén samovznícení? Co spojuje lidi, kterým se toto stalo? Proč se při vyšetřování těchto případů na nic nepřišlo? a nakonec... Může se to stát i nám? .... Bohůžel na tyto otázky odpovědi nemáme... a budem je vůbec někdy znát?


fgst

qtwf
ohořelé zbytky těl, které byly nalezeny

awt
Proč většinou žáru nepodléhají nohy?

eg


af

Arwen

Agharta-záhadná podzemní civilizace?

14. února 2011 v 20:17 | Deine |  Záhady
Znáte Aghartu? Že ne? Řeknu vám přibližně co to je. Agharta je další údajná vyspělá civilizace(avšak ne tak známá jako Atlantida), která je s námi tisíciletí a přesto o ní nic nevíme. Narozdíl od Atlantidy, však Agharta není v moři, ale pod zemským povrchem. Má to být jakási tajemná podzemní říše, kde žije velmi vyspělá civilizace podobné Atlantské. Možná to má s nimi něco do šinění, protože jedna teorie říká, že se tam Agraťané uchýlili při velké katastrofě (domnívají se, že může jít i katastrofu s Atlantidou). Někteří lidé říkají, že Agharta se rozkládá pod Mongolskem a Tibetem.

Kde najít vchody? No, o tom se vedou velké spory. Některé zdroje uvádějí, že jsou skyty na pólech, pod velkou vrstvou ledu (tkz. polární otvory). Je k tomu hodně argumentů, jako proč se tam bere sladká voda a proč tam plavou verlyby a jiná zvířata.... Taky tam byl nalezen neznámý hlubinný objekt a doteď nikdo neví kam vede. Ale někdo zase říká, že vchody můžou být všude.

O obyvatelích toho moc nevíme, až tedy na to, že mají vyspělou technologii, vlastní zdroj enegie a světla a určité vnímání. Něco jako šestý smysl, který jim umožnuje komunikaci a jakousi vnitřní sílu. Je možné, že objekty UFO nepocházejí z vesmíru, ale z Agharty? Nachází se pod námi opravdu CIVILIZACE?

Zde je údajný popis a nákres skrz Aghartu:


Je to na vás

13. února 2011 v 1:22 | Arwen |  Naše myšlenky
Naše Země
Planeta s tak úžasnými a zajímavými věcmi. Máte rádi naší planetu? Zvláštní otázka že? Ale ještě zvláštnější je odpověď některých lidí. Jsem si totiž naprosto jistá, že bych našla lidi, kteří řeknou, že je to nezajímá. To je chyba.
Věci kolem naší planety by přece měly zajímat všechny ne ? Přece tady žijeme. Někteří lidé to nevidí- nevidí jak naší planetu pomalu, ale jistě ničíme. Nebo to snad nechtějí vidět? Pravda je nepříjemná. Někteří lidé jsou totiž zaslepení- penězi, mocí atd. Připadá vám že přeháním? Zkuste na chvíli změnit úhel vašeho pohledu.
Podívejte se na svět jinak. Zahleďte se do věcí, které vám jindy přijdou obyčejné a všední. Zahleďte se např. do svých očí v zrcadle...vidíte tu dokonalou propracovanost? nebo obyčejný květ z květiny? a co např. dokonalá anatomie geparda? ..
Chci tím říct, že když se budete dívat pozorně, uvidíte krásu všude. A to je to hlavní k čemu jsem se chtěla dostat. Musíme chránit naší planetu, naší přírodu, ochraňovat zvířata, a snažit se být lepší lidé. Možná to zní trochu kýčovitě, ale je to tak. Vy totiž máte na výběr.. jak se rozhodnete?

nebo

Líbí se vám spíš ten horní obrázek? Vzpomeňte si na to, až budete jen tak něco zahazovat na zem. - třiďte odpad- pečujte o naší přírodu...Máte rádi zvířátka?

Braňte jejich týrání. Přivezte do útulku třeba nějaké staré deky, nebo přispějte peněžní částkou. Nebo v zimě dejte krmení ptákům.Kdybych to měla shrnout do několika vět, zněly by asi takhle: Pomáhejte si navzájem. Chraňte naší planetu a přírodu. Chraňte zvířata. A šiřte dobro, protože se vám to všechno vrátí ještě v lepším..

Arwen :)

Nosíme masku?

3. února 2011 v 21:23 | Deine |  Naše myšlenky

Maska... Každý si pod tím představí něco jiného. Ale dneska se bavíme o přetvářce. Masce, kterou každý člověk jak vědomě, nebo něvědomě nosí. Snažíme se udělat dojem. Snažíme se být jiní než jsme... Aby lidé neviděli naše nitro. Nosíme brnění. Skrýváme své pravé já před světěm. Proč? Protože se jinak cítíme zranitelní...

Snažíme se být jiní, takoví jací být chceme. Změnit svou osobnost. K lepšímu, k tomu co lidé lépe přijímají. Aby neviděli co u nás je. Cokoliv... slabé stránky, tajemství, nebo snad temnotu...

,,Nikdo z nás není takový jak působí navenek, ale abychom přežili, musíme ten dojem vyvolávat."

Úsmíváme se na lidi, které nemáme rádi. Protože se to sluší a patří. Ráno se vzbudíme a máme náladu pod psa, ale když se nás zeptají ,,Co ti je?" Kolik z nás odpoví ,,nic" ? Hodně. Přetvařujeme se a udržujeme si odstup vědomě i podvědomě. K sobě necháme pustit jen nejbližší. Kolikrát se bojíme, že nás někdo zraní, nebo nám někdo ublíží. Proto si nepouštíme všechny k tělu.

Nechceme aby někdo viděl, to co sami nechceme vidět. Všichni něco skrýváme. Starou bolest, temné stránky, které má každý nebo tajemství, které svět nemá vidět...

,,Všechno začíná útěkem. Útěkem od svého starého já."

To je pravda. Nechceme být takoví a oní. A proto utíkáme od sebe. Snažíme se vytvořit jinou osobnost. Kolikrát jsme slyšeli ,,Změním se!". Snaha byla. Kolikrát se lidé opravdu změnili. nebo si to aspoň mysleli. Ale doopravdy jsme to my uvnitř. Nemůžeme změnit základy budovy, jenom z ní udělat lepší místo zvenku. Aby vypadala lépe. Ale nemůžeme se ZMĚNIT. Ne tak dostatečně jak bysme chtěli...

Žijte své životy, mějte se rádi a přijměte sami sebe... Neříkám měňte se, jenom se snažte být lepší. Jinak to totiž asi nejde. Nebudu vás poučovat, že máte svou masku strhnout, protože i já ji mám. Každý. A málokdo se jí chce vzdát.

,,Všechno co můžete udělat, je jen žít svůj život a doufat, že někdy uděláte něco správně..."