Prosinec 2010

Poselství

30. prosince 2010 v 23:02 | Arwen |  Naše myšlenky
Ahojky, tak se vám ozývám po Vánocích. Jak jste si je užili? :)

Dneska se chci zmínit o poselství člověka. Zastávám teorii, že každý člověk je na Zemi z nějakého důvodu, protože má nějaký úkol.

Někdo si svúj úkol uvědomuje, někdo ne. Já cítím že moje poslelství je šířit dobro. Přesto ale cítím pořád velmi zřetelně mojí temnou stránku.  Samozřejmě, že o šíření dobra by se měl snažit asi každý, ale je jen na každém z vás, jakou cestu a  směr si vyberete.

Můžu jen říct to, že já svoje poslání poznala ze chvilky na chvilku... jakobych s někým komunikovala- mohli to být andělé? to nevím.. Každopádně mě to celkově změnilo. Podle mě k lepšímu.   :)   Ráda bych znala vaše názory- pište do komentářů..

fotoArwen

Vánoce

25. prosince 2010 v 15:43 | Arwen |  Oznámení
Ahojky, ráda bych vám popřála Veselé Vánoce ještě sama za sebe.. :) musim upozornit že teď nebudu přidávat moc článků, protože se chci věnovat rodině. A samozřejmně chci dodat, že Vánoce jsou svátky klidu a proto vám přeju aby se u vás nikdo nehádal, aby jste se nestresovali, ale ty chvilky si užili.. mějte se hezky... :)) 


tt

Vaše Arwen

Vánoční přání

24. prosince 2010 v 0:01 | Deine & Arwen |  Oznámení
Ahoj.
Vánoce jsou zase tady a s nimi i stresy a starosti. Ale nemusí to tak být. Pokud si myslíte, že vám dárek chybí, tak prostě zítra (dneska) skočte dopoledne do supermarketu a něco kupte :). Uvolněte se a užívejte si svátku o kterém si každý myslí, že je to dárcích a vánočním úklidu (ono to tak někdy i vypadá ;) :D) Vánoce jsou hlavně o míru a klidu, mají znázorňovat poděkování svým přátelům a rodině, že jsou tu pro vás a vy pro ně.

Venku není moc sněhu, počasí nám nepřeje, ale to neznamená, že nám to zkazí náladu! Zpívejte si, zabalte dárky, nebo si pusťte fajn film. Cokoliv, hlavně ať vás to těší. Tím, že děláte co vás baví si otvíráte srdce a duši :).

Neberte Vánoce jako kýčovitý svátek o dárcích. Berte ho jako radost a prosté uznání toho, že to s vámi rodina a přátelé vydrželi další rok :).

Užívejte si Vánoce. Ty nejkrásnější Vánoce vám přeje Deine & Arwen.


Ať se vám všechny přání splní... :)


Be happy!

18. prosince 2010 v 20:05 | Deine |  Naše myšlenky
Ahojky! Tak co, těšíte se na Vánoce? Já jsem ještě nepochytila vánoční náladu, ale to přijde =). Co děláte, jak se máte, jak žijete? Já docela fajn ... snažím se :). Chci vám tímto článkem říct, ať jste šťastní. Snažte se, nezoufejte nad věcmi, které nezměníte a pokud je změnit můžete-do toho! Věřím vám!

Říkate si, nějaká akční nálada? No jo, před chvílí jsem pročítala blogy a prostě do mě vjel elán a věděla jsem, že vám to musím říct! Jste úžasní lidé, tak nesmutněte! Všechny věci se jednou přenesou. A nad rozlitým mlékem je zbytečné plakat. Žijte, dýchejte, užívejte si! Jak řekl jeden filosof:

,,Smutky včerejška nechť náleží včerejšku"

Snažte se být šťastní! Vím, že na to máte. Někdy je to težké, někdy se člověk naštve, ale chce to to překonat a říct si: Žiju jen jednou! Není to jedno? Život je fajn! To jsou fráze, které si já občas řeknu a ty mě odhodlají k různým věcem. Poslouchejte veselé písničky a mějte se rádi. Doufám, že tenhle článek dává aspoň trošku smysl :D.

Jste skvělí.

                                           

Duchové

15. prosince 2010 v 17:08 | Deine |  Duchové
Ahoj. Dneska chci napsat něco o duchách. Je mi jasné, že každý ví o co jde, ale chtěla bych vám příbližit některé věci a myslím, že zařazení do rubriky Záhadné bytosti je na místě :). Jinak někteří z vás si mohli všimnout pod menu malých pixelek v podobě "vánočních duchů" :D. Strašně se mi to líbilo, nemohla jsem odolat.

Duchové jsou vlastně duše zemřelých lidí, kteří se v astrální sféře pohybují krátce po svojí smrti, nebo i déle. Podle mě bysme mohli i duchy rozřadit. Jsou tady ti duchové, kteří jakmile zemřou tak se mezi námi chvíli pohybují, ale pak jdou někam "dál".

Pak jsou tady ti tak populární a to jsou ti, kteří tu s námi jsou delší dobu. Proč se tady duchové zdržují? Může být několik důvodů.

-Neví, že jsou mrtví. Myslím, že tohle není trvalé, ale chvíli to trvat může halvě u lidí, kteří v tyto věci nevěří.

-Nemůžou se tím smířit. Nechtějí si to připustit a opustit to tu. Nechtějí jít dál. S takovými to může být podle mě dost těžké

Více v C.Č

UFO

15. prosince 2010 v 16:47 | Arwen |  Mimozemské civilizace
UFO( unidentified flying object) zná asi každý. Jsou hlášeny tisíce případů pozorování UFO- z toho jsou velké množství jen omyly, ale zbytek? Nejméňe 5% případů nebyly nikdy vyřešeny. Podle mě je nepravděpodobné že by jsme v celém vesmíru byli jediná planeta na které je život. Ale že by nás jiné formy života navštěvovaly?
To je diskutabilní. Když se zamyslíme, pokud by jsme se přiklonili k teorii že nás vesmírné bytosti skutečně navštěvují, nastává otázka: "Proč nás nekontaktují?" ..Je to pochopitelné. Neví jestli jsme nebezpeční, určitě o nás moc neví. Ale je možné že o nás ví hodně a nekontaktují nás z jiných důvodů. A co kruhy v obilí? Je to opravdu práce mimozemských bytostí nebo jen podvrh? ... to nevíme.. Osobní zkušenost s UFO nemam, ale jednou se mi zdál zvláštní sen.

Seděla jsem na židli u svého stolu. Naproti mě je velké okno. Byla noc a já koukala na oblohu. Najednou jsem na obloze spatřila UFO. Zachvátila mě panika a strach. Seděla jsem naprosto nehnutě a doufala, že proletí a nevšimnou si mě. Boužel si mě všimli a zastavili. Z létající lodi vyskočila vesmírná bytost a přistála na parapetu okna ale z druhé strany, takže nás od sebe dělilo jen několikacentimetrové sklo. Dívali jsme se navzájem do očí, skoro bez mrknutí. Pohled té bytosti byl upřený a zvláštní- celkem i děsivý.. potom jsem se probudila..

Pokud máte vy jakékoliv zkušnosti s UFO napište ;)

Arwen


Krátké pozastavení u Deja vu

10. prosince 2010 v 21:05 | Arwen |  Ostatní
Článek o Deja vu jsme tu už měli, takže nebudu vysvětlovat co to znamená. Ráda bych se zaměřila na teorie co Deja vu vyvolává. Nedávno jsme se o tomhle bavili s kamarádkou a každá jsme dospěly ke své teorii. Netvrdím že jsou správné, ale ani že musí být špatné. Má teorie je trošku odvážná, ale něco by na ní mohlo být.

Co když, člověk který svůj život prožil špatně, nebo provedl něco špatného byl donucen se vrátit prožít si ten život znova. A některé vzpomínky? mohly zůstat. 


Kamarádku naopak napadlo, že někteří lidé mohou mít sny které předpovídají budoucnost ( což se také někomu stává) a v těch snech mohl být zobrazen ten okamžik který si vybavují, jen na ten sen zapomněli. 

A nebo to také může být všechno úplně jinak... to my ale nevíme ;) 


jjjjj

K čemu vlastně LD je?

9. prosince 2010 v 17:04 | Deine |  Lucidní snění
 Ahoj. Zas po dlouhé době přidávám něco o LD. Určitě si mnozí z vás říkali, k čemu to LD je? Nebudu se namáhat s něčím co je mi na nic... No, záleží z jakého úhlu se na to dívate. Já jsem nikdy nad tímle nepřemýšlela, ale hodně lidí se mě na to ptalo. A proto vám tu chci předvést pár příkladů.

1. Zábava

Myslím, že tohle je hlavní faktor. LD je úžasné pro zábavu a oživení stereotypního života svými možnosti a zajímavými překvapeními na které tam občas můžeme narazit.

2. Zvědavost

Zvědavost taky není od věci. Kdo by nechtěl být ve vlastní "hlavě"? Koukat na ty dokonalé (téměř) věci? Je to páráda si prohlížet co všechno může mozek vytvořit jenom na za pomocí vzpomínek,tužeb a myšlenek! Je skvělé si ověřovat poddajnost věcí, tvrdost podlahy, nebo naopak udělat ze skla zcela průchodnou věc.

KLIK C.Č

Záhadná fotka

5. prosince 2010 v 1:09 | Arwen |  Záhady
Ahojky zdravím vás. Ráda bych se s vámi podělila o fotku která se nám podařila vyfotit. Zahlédli jsme na ní podivný objekt trochu připomínající obličej.  
Fotografie je bohužel vyfocena ve tmě a její kvalita není moc dobrá. Záhadný objekt je spíš líp vidět v mobilu než v pc.  
Fotografie není uměle vytvořena v nějakém programu aby obelhávala lidi, pouze je upravena v programu Gimp aby byli zesvětleny barvy. Teď už můžeme jen hádat jestli to byla jen světelná hra, náhoda či opravdu něco tajemného? Posuďte sami..
mm
Arwen

Řekl vám už někdo že....?

4. prosince 2010 v 17:32 | Deine |  Zajímavá videa
Ahoj. Právě jsem shlédla dokonale INSPIRUJÍCÍ video. Všem doporučuji kouknout. Každému, kdo se cítí špatně a nebo i o sobě pochybuje uritě pomůže. Opravdu nádherné. Je to krásná pravda o životě.

Kdyby nešly titulky zapněte ve videu CC.