Červenec 2010

Způsoby jak dosáhnout AC

30. července 2010 v 0:30 | Arwen |  Astrální cestování
Jak už jsem se v minulém článku zmiňovala, znám dva způsoby jak dosáhnout AC (astrální cesty).. 

První způsob: První způsob jak lze dosáhnout AC je pomocí relaxace. Pokud se chcete o AC pokusit, tak by to mělo být na místě kde je klid a kde vás nebude nikdo rušit. Pohodlně ulehněte na postel, do křesla, nebo kamkoliv kde vám bude dobře. Ať už budete sedět, nebo ležet , nesmíte mít zkřížené ruce ani nohy.  Pro dobrou atmosféru můžete zapálit vonné tyčinky či svíčky a zapnout relaxační hudbu- není to však nutné.    
    
 I když je vám příjemně, musíte se hlídat abyste neusli- to není dobře. Nyní musíte postupně a důkladně uvolňovat tělo. Začněte např. od nohou, představte si že ty nohy byli napjaté a že nyní je uvolníte naprosto, cítíte jak vám ztěžkly a zabořily se hlouběji do povrchu postele. Je to sice jen myšlenka, ale toto psychické uvolňování těla je velmi důležité.      
    
Postupujte od nohou postupně až k hlavě. Když už jste tak uvolnění že necítíte nejmenší kousek těla, je čas na představy. ( pozn. pokud budete naprosto uvolnění, nebo se budete uvolňovat a např. vás začne svědit ruka, nebo jakákoliv jiná část těla, snažte se to přemoct a vydržet, tímto způsobem se část vašeho mozku brání naprostému uvolnění. ) Teď je tady ta část kdy si musíte zvolit některou z představ, která vás dostane z těla. Ukážu vám dva příklady: 1- Představujte si že se houpete na houpačce, sem a tam. Vnímejte každý detail.    
 Při každém dalším zhoupnutí se houpete výš a výš. Nakonec se zhoupnete až úplně nahoru kolem osy houpačky a vyletíte z ní.    2- Představte si že stojíte na okraji hluboké studně, nakloníte se a padáte dolů. Padáte hlavou dolů a vidíte světlé dno které se cestou dolů stále víc a víc přibližuje, nakonec narazíte na dno.      
    
Pokud se vám zrovna tyto příklady nelíbí, určitě vás logicky napadnou jakékoliv jiné které vám budou příjemnější. Musím znovu podotknout že AC není záležitost jednoho dne, nebo pár hodin. Rozhodně to pořád zkoušejte a nevzdávejte se.        
A nebo? povedlo se vám a vy cítítě jak vaše duše míří od vašeho těla? Nejdříve raději zůstávejte v blízkosti vašeho pokoje. Kdyby se snad něco stalo, něco by vás vyrušilo, třeba by vám někdo vtrhl do pokoje, nebo by vás něco vylekalo, tak se automaticky vrátíte okamžitě do vašeho těla. Nikdy se vám nemůže stát, že byste se nevrátili do svého těla.      
A také musím podotknout že v astrálu je možné potkat různé astrální bytosti, o těch však moc nevím. A na druhý způsob pomocí LD (lucidního snění) se ptejte Deine. Ta se v tom vyzná líp. Přeji hodně zdarů při vašich pokusech ;) pište vaše zážitky, nebo dotazy do komentářů. :) fghfh

Astrální cestování

25. července 2010 v 23:05 | Arwen |  Astrální cestování
Astrální cestování ( zkr. AC) je vycestování duše ze svého těla. Je to dovednost která vám rozšíří vaše obzory. Můžete se dostat na jakékoliv místo na Zemi a dokonce i např. do Vesmíru. Tělo a vaše duše jsou spojeny tzv. stříbrnou šňůrou.        

 Ta zabrání tomu aby se vaše duše odpoutala od vašeho těla a tím pádem můžete mít jistotu že se vaše duše vrátí do vašeho těla a že se probudíte stejně tak jak jste se dostali do AC.      
Stříbrná šňůra se od těla odpoutává pouze při okamžiku smrti. AC lze dosáhnout několika způsoby- já znám dva a to: pomocí relaxace, nebo z LD (Lucid dream- lucidní snění).    
        
Z lucidního snění lze prý AC dosáhnout snáz. (Kdyby jste měli zájem tak vám napíšu vše co vim o těch dvou způsobech) ;) ..  Stalo se vám někdy že jste najednou zničehonic stáli např. uprostřed vašeho pokoje a sledovali sami sebe jak ležíte v posteli?      
Jestli ano, dosáhli jste AC.  Zezačátku by jste se měli pohybovat pouze v okolí vašeho pokoje.            
 Pokročilejší se mohou porozhlížet dál a dál. Pokud jen tak v klidu ležíte v posteli a jste uvolněni, začnou vás brnět některé končetiny, začnete slyšet ostrý zvuk který zesiluje a zesiluje, ničeho se nebojte nemáte daleko k AC.  
        
Někomu trvá roky než vycestuje, někomu to přijde např. uplně samovolně. Já osobně bych  řekla že toto téma je opravdu hodně zajímavé.. Mě osobně se to však ještě nepovedlo. Pokud stojíte o popsání některých návodů jak vycestovat tak se ozvěte ;)  

Život se neskládá z dýchání, ale z chvil, které nám berou dech...

23. července 2010 v 19:54 | Deine |  Naše myšlenky

Ahoj lidi! Původně jsem začala psát úplně něco jiného. Ale pak jsem to smazala a píšu tohle. Život. Co to vlastně je? Souhrn poviností a práce, nebo potěšení? Mělo by to být to druhé. Né každý život je lehký. Né každý má to co si zasloží. Ale myslím, že pokud by člověk opravdu chtěl mohl by dosáhnout všeho! Neříkat si: ,,Tohle nedokážu. Na to tohle nemám!" ,ale říkat si opak! Život je báječný dar a každý by si ho měl vážit. Ne nadarmo se říká ,,Užívej si života dokud můžeš!". Někteří lidé obzvlášť v mém věku (13-18) tohle nejspíš pochopili špatně. Znám tolik lidí, kteří byli fajn a v pohodě, ale potom začali chodit ven s partou, začali chlastat a kouřit a teď se jen bojím aby neskončili špatně.

Kamarádka mi napsala jak odpověď na otázku co dělala venku řekla: ,,Pili." Já se zeptala proč a ona? ,,Byla nuda..". Tohle je největší problém. Lidi se už neumí bavit. Jdou špatnou cestou. Měli by jít za štěstím a né utápět se v chemických, alkoholických stavách, kdy člověk neví co dělá! Jak už jsem řekla, život je dar. Někdy kdysi nám někdo věřil. Věřil, že tenhle život zvládneme. Že máme na to. A já věřím, že každý na to má. Nesmí se nechat strhnout dnešním světem. Až je jeho život sebevíc krutý. Někteří, si teď řeknou, že o krutém životě nejspíš nemám ponětí. Ano, nemám. Neříkám, že můj život je jednoduchý, protože není. Kolikrát vidím životy lepší a spokojenější, ale vidím v některých jen prázdnotu a nevědomost. Už bych tenhle žvot asi vyměnit nechtěla.

KLIK C.Č

Lucidní snění: Stephen LaBerge

19. července 2010 v 22:40 | Deine |  Knihy co doporučujeme
Ahoj. Chci vám doporučit knihu Lucidní snění od vědce, který se zajímá a s vědeckými pokusy ve spánkové laboratoři, nám říká poznatky. Je to kniha nejen s poznatky, ale i s úplnou historií lucidního snění a taky možné metody.

Kniha je velice zajímavá a nezáživnější části, které člověka třeba nezaujmou se dají prostě přeskočit. Každopádně bych ji doporučila.

Stephen LaBerge: Lucidní snění

Severní příroda...

14. července 2010 v 0:01 | Deine |  Příroda
Ahoj. Předem se omlouvám za větší neaktivitu v poslední době. Pořád jsem někde pryč bez internetu a tak nemám čas =). Ale budeme se snažit přidávat minimálně jednou týdně.

Minule jsem vám ukázala zázraky Číny a nyní jedeme na sever =). Ukážu vám nádherné zasněžené krajiny a i když zima je krutá, je nádherná.KLIK C.Č

Poltergeist

11. července 2010 v 15:27 | Arwen |  Duchové
Poltergeist nebo také hlučný duch..Co je tato záhadná bytost zač? Když se vysloví slovo Poltergeist, většina lidí si jistě představí zpřevrácený nábytek, zmatek a jiný nepořádek který však nemá nikdo na svědomí.
Proč by tato bytost řádila jen tak v bytech, domech, kancelářích a všude jinde? Je to snad nějaký trest nebo znamení? Odpověď je snadná - Poltergeist není žádná bytost, ani duše zemřelého člověka.
Poltergeist vzniká tím když člověk potlačuje své pocity a emoce a tísní je v sobě. Poltergeist tedy vzniká z ničeho pouze z vůle člověka.
Je to pouze moje teorie, netvrdím že je jediná a správná. Stručně řečeno - Poltergeist je zhmotnění potlačovaných, lidských emocí.