Červen 2010

Tajemství- videa ze semináře

29. června 2010 v 20:08 | Deine |  Tajemství
Ahoj. Chci vám tu dát 2 videa, které pocházejí ze semináře o Tajemství neboli zákonu přitažlivosti. Kdo ví o co jde, pochopí. Dělají si tam nástěnku přání (nevím jak se tomu přesně říkalo ve filmu) a lámali šíp(vysvětlím). Jinak ten co to vede je angličan....ale dělá ty semináře v ČR.


Lámání šípu: Ten co to vede chce, aby jak si lidé až dodělají tu nástěnku, ji dali ke zdi, dali si mezi nástěnku a sebe šíp, ostnem ke krku (na nejmekkčí místo na krku) a řekl jim, že jediná cesta k těm cílům, je překonat strach. Oni musí udělat krok vpřed a šíp zlomit.


Možnosti LD

26. června 2010 v 22:37 | Deine |  Lucidní snění
Zdravím. Chci vám tady napsat některé z možností LD. LD=Lucid dream (lucidní snění). Jak už bylo jednou řečeno v jiném článku, lucidní snění je sen, ve kterém si plně uvědomujete, že jen sníte a že vše co vás obklopuje, není reálné. V LD je možné opravdu všechno. Pokud by vám tam něco nešlo, je to tím, že tomu dostatčně nevěříte, nebo jste se na to prostě blokli. Omezení je jen ve vaší mysli.

Opravdu s vírou dosáhete spousty věcí i v našem světě natož tam. Je to jen váš svět, který vám nikdo nevezme. Teď vám dám příklady věcí, které se tam dají dělat. Dávám to sem, jako ispiraci pro případně budoucí lucidně snící =). Všechny tyto příklady jsou ověřené jen a jen mnou, protože toto téma zvládám opravdu dobře (v aktivním období cca. 2x za týden).

Příklady možností:

-Létání. Parádní věc. Můžete plachtit, nebo prostě vzlétnout jako superman nebo lidi v Matrixu. Důležitá je v tohle obzvlášť ta víra.

-Plavání. Já vím, zdá se to obyčejné, ale z obyčejného se dá udělat neobyčejné ;). Třeba plavat bez rukou jako motorový člun? Super. Nebo jakkoli jinak.

-Dýchání pod vodou. Vyzkoušela jsem kdysi jednou. Je to zajímavý prožitek. Pro někoho je to prý nepříjemné, ale spíš je to zajímavý pocit. Jakobyste něco překonali. Měla jsem pocit jakoby se mi do plic nashromáždil studený vzduch. Ale jinak v pohodě.

KLIK C.Č

Komunikace s anděly

26. června 2010 v 22:14 | Deine |  Andělé
Ahoj. Napíšu vám tu jakýsi návod na komunikaci. Napíšu vám to, jak jsem to zkoušela já a tak celkově jednoduše =).

Návod:

1)Přesvědčte se, jestli tomu opravdu věříte. Víra je jednou z nejzákladnějších složek ke komunikaci. A vlastně ke všemu.

2) Dopřejte si klid, pohodu a trochu toho uvolnění (říkám trochu, protože max. uvolnění zas tak potřebné není spiš ten klid a příjemný pocit). Zavřete oči.

3) Tohle je pro ty, kteří když to zkouší jsou trochu nervozní. Pokud se cítíte nervozní, představte si nějaké krásné, uklidňující místo, kde byste se cítili příjemně. Pochvilce byste se měli uklidnit.

4) Vyžeňtě pokud možno všechny starosti a postranní myšlenky. Prostě si pročistěte hlavu.

5) Nadechněte a vydechněte a v hlavě přivolejte svého anděla. Můžete si vymyslet jakoukoli větu (např. ,,Můj strážný anděli, prosím přijď ke mě." nebo prostě jak vás napadne). Pochvíli můžete ucítít a nemusíte některé andělské projevy ZDE.

6) Zeptejte se na nějakou otázku. Třeba jestli tam je, nebo jméno, nebo prostě co vás zajímá.

7) Na konci třeba poděkujte a rozlučte se. Ale nemusíte. Takový projev slušnosti znáte to :D.

Toť asi vše. Doufám, že to někomu pomůže =).

       Deine

Raymond Moody- Život po životě, Úvahy o životě, Světlo po životě

25. června 2010 v 18:34 | Arwen |  Knihy co doporučujeme
Ráda bych vám doporučila skvělou knížku která vás určitě bude bavit. Je to opravdu zajímavé čtení.
Kniha od známého spisovatele Raymonda Moodyho. Jak už z názvu vyplývá autor se zabývá problematikou posmrtného života, úvahami o životě a budoucími životy.

Život po životě ; Úvahy o životě po životě ; Světlo po životě

Tento spisovatel napsal také plno dalších zajímavých knih. Rozhodně doporučuju ;)
Arwen

Kulový blesk

24. června 2010 v 14:55 | Arwen |  Záhady
Kulový blesk. Někteří lidé ani neví co tento pojem znamená, jiní ho dokonce viděli na vlastní oči. Co to vlastně je kulový blesk? Odpověď na tuto otázku by ráda znala celá řada lidí. Jediné co o kulovém blesku víme je to, že vzniká většinou při bouřce, ale není to podmínka.

Je to jakýsi blesk kulovitého tvaru a zvláštní barvy.Kulový blesk bychom mohli rozdělit do dvou skupin. Lidé kteří se setkali s prvním druhem kulového blesku ho popisují jako objekt kulovitého tvaru a většinou modré barvy.
Je znám také případ kdy se kulový blesk dostal do místnosti a zamířil k dívce o kterou se třel, ta poté spadla k zemi naprosto vyčerpaná.

Pohybuje se téměř bez hluku a je celkem nenápadný, ale jakou může napáchat škodu?
Druhý typ kulového blesku lidé popisují také jako kulovitý objekt ale červené barvy. A co se týče druhého typu kulového blesku, prý za sebou zanechává pach síry. Je známo plno celkem kontroverzních teorií co se týkají tohoto jevu. Každopádně podivné je to, že o tomto jevu víme tak málo. Zatímco většina ostatních meteorologických jevů je pečlivě pospáno, zařazeno, seřazeno.. Kulový blesk si i nadále ponechává svou roušku tajemství.

Víme však jedno- meteorologové si s tímto jevem neví rady. Neví jak vzniká, neví ani jak zaniká.Doreen Virtue-Léčení s Anděly

22. června 2010 v 21:36 | Deine |  Knihy co doporučujeme
Ahoj. Chci vám doporučit knihu od Doreen Virtue, spisovatelku knih duchovního rázu, zaměřenou na anděly, víly apd. Tuto knihu jsem náhodou koupila v antikvariátu a je to hodně zajímavé a pěkné. Jsou tam i andělská znamení a různé její "zážitky" ze sezení s klienty (dělá něco jako duchoní poradkyni). Vřele doporučuju ;).


Kříšťálové slzy

22. června 2010 v 21:27 | Deine |  Záhady
Je vůbec možné aby někdo ronil slzy z kříšťálu? Tak možná v pohádkách? Ne nabízím vám fakt, který viděli jak doktoři, tak vědci. Dvanáctiletá dícka Hasnah, žijící v Indii, začala tyto slzy ronit. Nikdo to nechápal, protože pravý křišťál byl ostrý, že by mohl řezat papír, ji však nijak nezraňoval.


Osm měsíců si dívka schovávala průměrně 7 krystalů denně a po celou dobu se s rodiči snažili přijít záhadě na kloub. Chodili za vědci, lékaři, ale ti jen nevěřícně vrtěli hlavou a někteří dokonce řekli, že se jedná o zázrak. O případ se začali zajímat média, ale ani ostatní lidé nevěděli proč. Rodina souhlasila, s pořízením filmových záběrů tvořících se krystalů. ale ani analýza snímku nic nového nepřinesla.

Hasnah tvrdí, že ví odkud přicházejí slzy. Říká, že se jí zjevila postava v bílém oblečení, sedící na bílém koni a pravila jí, že to jí seslal Bůh a až přijde správný čas, slzy skončí. Označovala ho za boha Maitrenya Buddhu neboli pátého buddhu. V různých náboženstvích, se tato posatva na koni označuje jinak. Ale v jednom se sehodli všechny náboženstí-postava přijde k člověku před událostí světového i historického významu.

Někteří lidé tvrdí, že se jedná o zázrak. Jiní, že podvod. Ale jak se dá zpochybnit křišťálový pláč, který viděli doktoři i kamery? Jistě, o bílé postavě se může spekulovat. Ale neumíme-li si vysvětlit křišťálový pláč, který vidíme na vlastní oči, jak může svět tvrdit, že o tajemstvích a zázracích víme úplně všechno?


ZDROJ: časopis 2000 záhad (svými slovy)

Krásný videjko =)

22. června 2010 v 21:05 | Deine |  Zajímavá videa
Vím ,že tomuhle se zrovna nedá říct "článek", ale líbí se mi to. Je to takové pravdivé videjko...myslím, že to pomůže lidem v depresi nebo tak =). Každopádně strašně optimistické a PRAVDIVÉ. Čtěte titulky.


Zajímavé video-Plejáďané

20. června 2010 v 14:59 | Deine |  Záhady
Ahoj. Zařadila jsem to do záhad, protože je to takové...člověk v týhle době fakt neví čemu věřit. To co tam říkají, je pravda a dává docela smysl, ale...udělejte si názor sami. Já opravdu nevím co si o tom mám myslet. Ale každopádně je to hrozně zajímavé =).


Náhlá změna osobnosti nebo styl?

12. června 2010 v 18:47 | Deine |  Naše myšlenky


Proč mají lidi extrémní styly, jsou proti všemu normálnímu a jsou prostě "divní a jiní"? Chci předem upozornit, že toto je MŮJ názor. Nikdy bych tím nechtěla nikoho urazit nebo podobně.

Nedávno jsem na icq poznala holku, co je ghotic, miluje upíry a tak. Proti upírům nic nemám, sama jsem na toto téma zatížená. Ale jde o ostatní. Je jí 13. Obléka se celá v černém i vnejparnějším létě chodí v kanadách. Dvoucentimetrové černé linky kolem očí a bilý make-up samozdřejmě nechybí. A já začla přemýšlet, proč to někteří lidé dělají?

Lidé jsou různí. Ale tohle je myslím dost extrémní. Dobře beru to oblečení. Budiž to strašný malování. Ale měli byste slyšet ty názory. Říká, jak nesnáší léto a slunce. Jak nesnáší jakokoliv nakupování, že je to nej pro bárbíny. Že všechno je ůžasný jen pokud to je mrtvý, černý nebo prostě záporný. Říká, jak se těší až všichni v roku 2012 chcípnem. Dokonce mi psala,že ji rodiče kvůli různým věcem co říká poslali k psychiatrovi.

KLIK C.Č