Květen 2010

Všeobecně o magii

22. května 2010 v 13:48 | Arwen |  Magie a kouzla
Co to vlastně magie je? Jednoduchá charakteristika: Magie nám pomáhá dosáhnout věcí,které chceme.Můžeme si představit obrovské energetické pole, na které se připojujeme právě díky magii. Co je toto energetické pole a jak vzniklo o tom se můžou vést pouze dohady. Někteří lidé magii rozdělují na magii bílou a černou. Magie však existuje pouze jedna a záleží jen na nás s jakým úmyslem ji využijem. Pokud ji využijem v dobrém úmyslu, dobré se nám také vrátí. Možná pomaleji než to zlé, ale vrátí. Když magii využijem se špatným úmyslem (pro někoho černá magie) vrátí se nám to ještě 3x hůř.

Magii využívali už od pradávna i naši předkové, měli i mnohé jiné schopnosti, které my ztratili. Když jsem procházela různé blogy které se týkaly této tématiky hlavní pokládaná otázka byla: Jak začít čarovat? Moje odpověď zní: Cestu k magii si musíte najít sami, zajímat se o to, číst si různé články a učit se musíte taky všechno sami. Neexistuje žádné kouzlo nebo rituál které vám zničehonic propůjčí zázračné, magické schopnosti. Musíte si za tím jít sami a být trpěliví.

Je samozřejmě jasné že když přijde skeptik který tomu nevěří a kouzlo se mu nepovede, řekne si : "Já jsem to říkal magie nefunguje a neexistuje!" ale proč se mu to nepovedlo? Existuje jednoduchá odpověd. Při provádění různých rituálů, kouzel či zaříkávání byste měli dodržet tyto tři důležitá základní pravidla: Za 1: Věřit, doopravdy věřit v magii . Za 2: Věřit sami v sebe. Důvěřovat si že vy to dokážete. Za 3: Věřit že se povede to, oč se snažíte.

Přeji šťastnou a trpělivou cestu k magii :)Andělé aneb. jak se mi dostalo znamení

21. května 2010 v 13:31 | Deine |  Andělé
Ahoj =)

Chtěla bych se vám "pochlubit" tím, jak se mi dostalo znamení od andílků. Zhruba před týdnem v noci, jak jsem šla spát, jsem v duchu poprosila anděla, aby v případě, že jsem si kdysi jak jsem se pokoušela s nimi komunikovat, si to nevymýšlela, ať druhý den dostanu nějaké znamení. Ale nějaké co mě praští do očí, třeba nápis nebo tak, protože jsem strašně nevšímavý tvor :D

Šla jsem do školy, dopoledne jsem na to myslela, ale brzy jsem na to zapoměla. Bylo pozdní odpoledne a já si řekla, že se na dývku podívam zas na pár dílů Dr. House. Koukala jsem se a v jednom asi 5x Dr. House řekl svému týmu, že jsou to andělé pro lidi (svým ironickým humorem). Asi po páté, tedy naposledy co to v tom díle řekl, jsem si představila jak se anděl píše v angličtině (ANGEL) a prostě jsem se najednou sekla a řekla si: ,,Co? Žeby...? Nevím.." A později jsem se podívala na název toho dílu v menu (na tom dývku je těch dílů asi 13) a ten díl se jmenoval: Strážní andělé.

Týden jsem o tom nikomu neřekla, a pořád nad tím přemýšlela. Až do včerejška. Mám 2 kámošky z toho jedna je Ree.s ;-) a obě se zajímají o anděly. Obou jsem se zeptala jestli věří na náhody, obě řekly, že spíš ne. Nakonec jsem se svěřila a pověděla jí to. Zeptala jsem se co si o tom myslí, protože já jsem měla pochybnosti ale tak na 60% jsem věřila, že to bylo ono znamení. A ona mi řekla jak o tom můžu pochybovat, že to znamení bylo. A ta druhá kámoška mi řekla to samé. Teď už o tom nepochybuji. A jak jsem si s Ree.s psala a psala jí svůj zážitek, cítila jsem přítomnost andělů =). Teď ji cítím taky :P... Tohle mě nakoplo. Vracím se k tomuto tématu a začnu znova. Co nejdřív. =) Mějte se krásně.

Deine

Perfektní příroda

21. května 2010 v 13:10 | Deine |  Příroda
Příroda je krásná =) některá je s námi už po stovky nebo tisíce let... jiné jen chvíli... záleží jen na nás jak s ní naložíme.KLIK C.Č

Oživlé dopravní prostředky

16. května 2010 v 13:40 | Deine |  Záhady
Vlaky, které se samy bez řidiče odbrzdí a vyrazí na trať, kde ohrožují vše kolem sebe. Vysvětlení? To nečekejte.

Nevysvětlitelný případ se odehrál v roku 1979 ve státě Arizona v USA. Na malém nádraží stála odstavená souprava dvou spojených lokomotiv. Stroje sice měli plné nádrže paliva, ale byly zabrzděné, nenastartované a všechny dveře byly uzamčeny. 10.října se však odehrálo něco neuvěřitelného. Motor jedné z lokomotiv naskočil a lokomotiva se dala sama od sebe do pohybu. Železničáří vyjevěně sledovali, jak se pomalu rozjíždí a opouští stanici. Všichni viděli, že kabina od strojvůdce, je prádná.

Lokomitiva nereagovala na povel "Stůj!" a tak zavládla na železnici panika. Vlak se řídtil stále rychleji a nikde v okolí, nebyla vejlejší kolej, na kterou by bylo možné vlak odknonit. Policie celou akci sledovala, dokonce i vrtulník. Vlak urazil přes 30km, stále zvyšovat rychlost a hrozilo, že bud vykolejí, nebo dojde ke srážce s jinou soupravou. Policisté jako poslední možnost povolali zkušeného odstřelovače, který prostřelil hadici tlakové brzdy. Policisté už chtěli jít zatknout viníka,ale kabiny byly uzamčeny a uvnitř nikdo nebyl. Všechno projistotu prohledali, zda li se viník, někde neschovává, ale nic nenašli.

Téhož roku se vlak z New Yourku také bez vysvětlení rozjel. Tady, ale hrozilo nebezpečí srážky s hotelem, kde byli lidé. Naposlední chvíli, asi 20 metrů od hotelu se podařilo vlak zastavit. Po prohledání, opět bez řidiče. Případů, ale bylo víc a v jednom dokonce někdo přišel o život.

Můj názor:

-Snad nějaký duch? I staří železničáři si to mysleli.

-Možná vzkaz od nějaké bytosti možná toho ducha...vážně netuším


Zdroj: časopis 2000 záhad (vlastními slovy)

Boje o svět

7. května 2010 v 12:15 | Arwen |  Naše myšlenky
Každý z vás už odmalička určitě poslouchal že kdo zlobí dostane se do pekla a ti hodní zase do nebe. Možná to neni zas až taková fraška jak by se mohlo na první pohled zdát. Věříte že o svět neustále bojují temné síly s dobrem? Démoni si nějakým způsobem vyberou jedince kterého pak neustále pronásledují a snaží se ho zabít. Něco takového můžete sledovat i ve filmu (či snad dokumentu) Paranormal Activity akorát v míň přehnané verzi.

I když by vás to ze začátku mohlo nudit doporučuji shlédnout do konce- má to dramatický konec. Démoni se nás snaží zabít a škodit nám a andělé nás zase chrání. Jednou jsme s Deine měli dlouhou diskuzi o druhé světové válce a samozřejmě padla řeč i na A.H. ( mam problém s napsáním jeho jména- ze srdce se mi to příčí).

Obě jsme se shodli na tom, že jeho život za nic nestál, že se mu v životě stávali samé tragédie. Deine napadla teorie že mu takový život někdo připravil schválně aby se v něm probudila jeho nenávist,jeho špatné já a on se dal na cestu zla. Rozhodně to není teorie k zahození. Každopádně každý z vás má na výběr kterou cestou se vydá...

Je o něm také všude známo že se zabýval černou magií ( Já také nejsem pro rozdělování magie na černou, bílou nebo špatnou a dobrou jde jen o to s jakým úmyslem ji využíváte.) A navíc vám se zdá že člověk který je několik let žije na ulici se může dostat najednou tak vysoko? Něco mi tady nehraje... :)