Duben 2010

edice: NEJvětší záhady světa

22. dubna 2010 v 22:01 | Deine |  Knihy co doporučujeme
Ahojky, znáte edici knih: NEJvětší záhady světa? Ne? Jsou to parádní knihy sama jich mám doma 5. Vlastně moje mamka :) zatím jsem četla jen jednu a to: Žil jsem s mimozemšťany. Užasná knížka! Je tam i posudek o psychologů. Tyhle knihy můžu více než doporučit a pokud máte rádi nevysvětlitelné jevy a záhadné zážitky a pravdy života je to pro vás! Některé můžete sehnat na internetu, jiné třeba v antikvriátu. Tady vám dávám pár obrázku z edice knih. DOPORUČUJI!


Všichni lžou?

10. dubna 2010 v 21:51 | Deine |  Naše myšlenky
Ano. Kdo se občas dívá na Dr. House určitě tento výrok zná. Otázkou zůstavá- je to pravda? Hodně jsem nad tím přemýšlela a usoudila jsem, že je naprosto pravdivý. Každý zalže. A lže prakticky celý život. Jsou 2 druhy lidí: Ti, kteří prostě lžou a je jim to docela fuk a ti kteří se snaží lhát méně. A je taky hodne druhů lží...lhaní sám sobě, přesvědčování se, že je to jinak, lhaní lidem které máme rádi a prostě obyčejné lhaní.

Přirozená věc. Smiřte se. Tak by to asi řekl můj milovaný Dr. House :D. Lhát znamená neříkat pravdu. Ano či ne? To já vážně nevím... Ale to, že pravda je někdy bolestivější než lež? To pravda je. Znám na vlastní kůži. Někdy, ale málo je to pro dobrou věc. Ale je to naší chybou. Naším nedostatkem. Díky tomu nejsme dokonalí. Lhala jsem, lžu a budu lhát. Tak to je a nic tím nezměníte. Je to jako smrtelná nemoc. Můžete s ní bojovat nebo ji potlačit ale nikdy nezmizí. Stejně jako nezmizí váž mozek nebo oko. Prostě tu je a zamořuje náš vzduch :D Co ještě říci mohu?....... Přirozená věc. Smiřte se.Deine

Sebevražda-únik z krutého světa nebo zbabělost?

3. dubna 2010 v 18:38 | Deine |  Naše myšlenky


Deprese, problémy nebo jen nechuť žít. Je opravdu svět tak krutý abychom ho opustily? Nebo tito lidé co se zabíjejí, jen prostě nemají sílu a odvahu žít? Sebevražda. Pro každého jiný pojem. Pro někoho znak síly a odvahy, pro jiné důkaz zbabělosti a neschopnosti se vyrovnat s vlastními problémy. Lidé se zabíjejí čím dál častěji a většinou to bývají teenageři. Proč? Právě poznali krutost světa a nedokažou to unést. Vezmou pistoli nebo pujdou na most a prostě skočí. Zní to tak jednoduše.... všechny problémy budou rázem pryč a nic mě už nebude trápit. Takhle uvažuje velké procento lidí co uvažujou o sbevraždě. Je to správné? Není!

Můj názor? Sebevražda je zbabělost. Každý ví, že svět se s námi nemaže. Že je krutý a nespravedlivý. Ale má spoustu krás a lidí, které máme rádi. Nikdo nám nedal právo se narodit a tak nemáme právo se zabít. Jsme tu od toho abychom to všechno zvládli. Země je složitá planeta. Plná nástrah a zklamání. Ale musíme to zvládnout i kdyby nám třeba vymřela celá rodina. Prostě stojí za to žít. Někdo má život jednodušší a někdo ne. Ale každý má život tak jak si ho udělá. Z bohátého se může stát chudý a naopak. Jedna cesta je snažší a druhá ne. Sebevražda nic neřeší jen je dalších pár lidí které zklamete. NIKDY, ŘÍKÁM VÁM NIKDY NAD TÍMTO NEUVAŽUJTE I KDYBY K VÁM BYL OSUB SEBEKRUTĚJŠÍ!

Deine

V pozadí spiritualistické seance

2. dubna 2010 v 22:29 | Arwen |  Duchové
Je temný večer a skupinka dětí na táboře se sešla v jedné chatce. Najednou někdo z nudy navrhne vyvolávání duchů a všichni nadšeně souhlasí. Ani jeden z nich tomu pořádně nerozumí ale to nikoho netrápí. Sesednou se do kruhu, zapálí svíčku a začnou odříkávát domluvená slova. Když se dlouho nic neděje, děti odejdou zklamaně každý do své chatky. Druhý den zděšeně zjistí že jeden z nich na pokoji chybí. Po několikadením pátrání byl nalezen v lese- mrtvý.

I takhle to může vypadat pokud někdo není dobře seznámený se spiritualistickou seancí. Pokud jste se i vy rozhodly zkontaktovat duše zemřelých pomocí spiritualistické seance měli byste vědět pár důležitých informací. Ne vždy se vám podaří vyvolat ducha zemřelé osoby o kterou se snažíte. Než začnete se seancí, měli byste místnost očistit svěcenou vodou, na zem nakreslit například křídou ochranný kruh do kterého se všichni sesednete. Musíte si být jistí že lidé s kterými vyvoláváte skutečně věří a nemají z toho jen zábavu.

Uchopte se za ruce a zvolte si jednoho z vás (citlivého jedince> medium) , který ducha vyvolá. Všichni se plně soustřeďte a myslete na duši zemřelého kterou chcete vyvolat. Ověřte si zda je duch skutečně v místnosti například větou: Duchu zemřelého ( jméno, příjmení) zda- li jsi v místnosti dej nám znamení. Pokud si budete jisti že v místnosti duch opravdu je, můžete se ho ptát na různé otázky na které vám bude odpovídat pomocí spiritualistické tabulky ( jsou ale i jiné možnosti) avšak za správnost a pravdivost odpovědí které dostanete vám nikdo ručit nebude. Stejně tak nemáte zaručeno, jak už jsem zmiňovala, že jste vyvolali skutečně toho, kterého jste chtěli.

Někteří duchové totiž rádi " vtipkují" . Ať se budete ptát na cokoliv, existuje pravidlo, které říká abyste se nikdy neptali na datum a věci kolem vašeho či úmrtí jiných lidí. S duchem mluvte uctivě a na konec poděkujte. Nikdy nezapomeňte ducha odvolat! Stačí například věta: "Děkuji ti za pomoc, nyní se však vrať do svého světa kam patříš".
Nebo cokoliv podobného. Doporučuje se po seanci otevřít okno, aby mohl duch volně odejít.

Nepopírám, že to může být skutečně riskantní a proto bych to doporučila, jen v naléhavých situacích>> rozhodně ne pro zábavu. Je to nebezpečné a kdykoliv se to může vymknout vaší kontrole.

Jinak pište komentáře o vašich názorech zda si myslíte jestli je možné vyfotit ducha, nebo si myslíte že většina fotek jsou podvrhy?