Rok 2012?

2. března 2010 v 20:45 | Arwen |  Naše myšlenky
Rok 2012.. Když tohle vyslovíme každému se určitě vybaví dvě slova- konec světa. Co si o tom máme myslet? A proč zrovna rok 2012? Někteří lidé skutečně věří že roku 2012 nastane konec světa protože vyspělá civilizace Mayů skončila přesně v tomto roce svůj kalendář. Byla to jen náhoda? To nejspíš ne.. Ale názor je na vás.. Můj osobní názor je že se brzo něco zásadně změní.. Možná to bude i dřív než v roce 2012.. Nevím ale nemůžu si pomoct prostě mám zničehonic naléhavý pocit očekávání velké změny. Nemyslím si že by ta změna byla špatná rozhodně se toho nebojte.. Přijdeme však někdy v blízké době o naši krásnou planetu? Doufejme že ne.

Arwen

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Áďa Áďa | 14. března 2010 v 13:36 | Reagovat

Já si myslím tak padesát na padesát.Mayové vždy co předpověděli se stalo,ale spekuluje se o tom že snad našly druhou část toho Mayského kalendáře.Možná nějaká změna bude a snad bude dobrá.

2 clan-cdcz clan-cdcz | E-mail | 27. března 2010 v 13:47 | Reagovat

to je pravda ale o tomto kalendíři vím dost ve skutečnosti končí dne 21.12.2012 v tuto dobu by mělo dovršit slunce nejvižší úrovně svého žáru jako každých 11 let po tomto jevu přijde magnetická vlna __--__ ale touto dobou se děje hodně katastrof podle vědců nehody našich dopravních prostředků spůsobuje právě tohle ale dost o tom -- my počítáme letopočet od narození Krista a proč jejich kalendář skončil? protože se stane něco významného něco tak zajímavého že se letopočet vrátí na nuly a začneme počítat znova myslím si já a i několik vědců. Ostyn 12let

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama