Březen 2010

Stonehenge

27. března 2010 v 9:45 | Deine |  Záhady
Stonehenge je prehistorická památka nacházející se ve Wildshire v Angii. Nejznámější částí této stavby je kruh stojících několikatunových kamenů .
Ještě před nimi se na místě objevily menší kameny (tzv. modráky), soustava děr a dva hliněné valy lemující hluboký příkop.
Archeologové stáří datují postupnou konstrukci Stonehenge do let 3100 až 1900 př. n. l. Pořád se spekuluje k čemu vlastně sloužila. Vědšina lidí se shodne na jakýsich rituálech. To se už ale nedozvíme.

Každopádně já bych se tam chtěla podívat, ale pochybuj, že tam pouští lidi :)

Úvaha o světě a lidech

18. března 2010 v 18:22 | Deine |  Naše myšlenky

Tak jsem zase přemýšlela no...vidíte jaký svět doopravdy je?? Na první pohled modrá planeta, spousta přírody.... ale na druhý pohled uvidíte továrny, lidi znečišťující prostředí a vězení. Ve vezeních lidé, kteří spáchali něco zlého a litují toho a pak ti, kteří se těší až otamtud vypadnou a budou dělat zlé věci dál. Lidé se vdešní době nepodporují navzajém, ale navzájem podrážejí! Zabíjejí vlastní rasu stanou se zrádci sami sebe. Kdysi lidé věděli, že pokud chtějí něčeho dosáhnout musí se spojit
.
Třeba takové továrny. Na co to je? Aha aby byly naše technologie vyspělejší a lepší! Ale kdysi se lidé bez toho obešli a žili celkem v míru. Říkám celkem z důvodu, že byly i zlé doby. Velké světové války, ale je fakt že tak před 300 lety takovéhle války nebyli. Nebylo nic jako Černobyl a zmutované děti následkem radioaktivního záření! Z důvodů, že lidé se aspoň snažili táhnout za jeden provaz a žili na vesnici a snažili se pomáhat si. Aby sami mohli mít lepší život. Muži pracovali na poli nebo v jiném oboru aby dostali peníze a mohli obléct děti a nakrmit celou rodinu. Ženy zatím byli doma aby se starali o děti a domácí práce. Mohli mít v sebe navzájem důvěru a co teď? Každý druhý manželský pár se rozvede. Ani moje rodina se boužel nestala vyjímkou. Samozdřejmě vás napadne, že kdysi to považovali za ostudu se rozvést i když se rádi neměli a teď to je ta DEMOKRCIE. No z části je to fakt, ale řekněme si lidé v sebe měli větší důvěru.
Nebo ta krásná příroda.

Znáte Machu Piccu? Krásná příroda a doufám, že v Peru zůstane! Byl by to můj sen se tam podívat. Byválo hodně krásných míst, každé místo je jedinečné! Ať je to louka nebo velká přírodní vzácnost! Ale co teď? Potřebujeme supermarket boužel. Třeba já žiju ve městě, přírody tu fakt moc není max. park, ale když heldáte nějakou přírodu aji najdete :D. No a u jedné vysoké školy byly kopce a děti tam chodily lyžovat a bobovat. Bavili se a smáli, já se tam naučila jezdit na lyžích. A pak přišli s tím, že se bude rozšiřovat areál. A teď tam stojí honostná budova a kopce nejsou. Je to krásná budova dokonce jsou tam schody na nic kameny a po tich teče voda jako vodopády! Ale je to škoda.
KLIK C.Č

Kruhy v obilí

14. března 2010 v 14:02 | Deine |  Mimozemské civilizace
Jistě, každý je známe. Tajemné kruhy objevující se ze dne na den. Už desítky let lidé uvažují nad jejich původem. Jedno je ale jisté-přes noc se ani s nejlepší sekačkou tohle udělat nedá. Nejde jen o to, že se to vytvořilo přes noc-ale tak symetrické tvary se na zemi nedají odhadnout. Muselo se to tudíš dělat z VÝŠKY. Jsou různé teorie jako UFO, mimozemťané nebo vesmírné bytosti? Vcelku to má význam stejný... Jsem si jistá, že každý z těch symbolů něco znamená... je to nějaké upozornění? Možná. Ale před čím? Vědci už to radši vzdali. Neví jak to vysvětlit tak se už o tom prostě NEPÍŠE.

Můj názor je, že nějaké vesmírné bytosti to vytvořili jako znamení. Jaké to však nevím. Možná příprava na blížící se změnu, která má přijít?! To nikdo neví....


Hlasy ze záhrobí?

9. března 2010 v 10:02 | Arwen |  Záhady
Věříte že po smrt něco je? Že nějakým způsobem můžeme komunikovat s dušemi zemřelých? Samozřejmě že je tady tipická spiritualistická seance, ale ti kteří se v tom moc nevyznají by mohli vyvolat nižšího ducha a nemuselo by to dopadnout dobře. Ale je tady ještě jeden způsob.. nemám ho ozkoušený takže nic nezaručuji..V mobilu si najděte aplikaci na hlasový záznam.. jděte třeba do koupelny a zapněte vodu aby byl v pozadí záznamu nějaký šum..Spusťte záznam a nechte ho zaplý třeba několik minut..Když si ho budete přehrávat, možná uslyšíte jakésy hlasy které se snaží nesrozumitelně něco vám říct.. Samozřejmě že jde hlavně o štěstí a náhodu..Kromě té zapnuté vody by mělo být v místnosti naprosté ticho.. Tak přeju hodně štěstí se zkoušením ;)) Vaše Arwen

Kdo jsou andělé a jejich projevy

8. března 2010 v 15:09 | Deine |  Andělé
No budu psát z toho co jsem kde četla, ale vlastními slovy.

Anděl je bytost světla, někdy uváděná jako boží posel z původního vzniku slova "angelos".
Jsou to čisté bytosti bez ega. Bývájí jako strážní andělé lidí, každý má minimálně jednoho, který při nás stále je. Boužel, ale nemlže zasahovat do našeho života, jen v případě, kdy jsme ohroženi na životě a ještě nepřišel náš čas. Chrání nás před různými nebezpečími od v podstatě "malicherných" po důležité.

Znáte ten pocit kdy se pro něco nemůžete rozhodnout, a když se rozhodnete zjistíte, že kdyby jste zvolili tu druhou volbu mohlo vám to způbit např. nepříjemnosti? Ano někdo tomu říká intuice, ale každopádně je to práce andělů ;). Nebudu vám tu popisovat jejich původ a další doměnky lidí. Já tomu na 100% věřím. A víte, že s nimi můžete i komunikovat? Ano, lze to. Návody a další infa budou v dalších článcích. Ted vám tady aspon napíču známky jejich přítomnosti, které po čase můžete cítit také.

1. Cítíte příjemnou, někdy až omamnou vůni.
2. Slyšíte jemné zvuky, šelest, tichou hudbu.
3. Cítíte podivnou,příjemnou energii, která se vám prolévá po těle. (můj případ).
4. Někomu naskakuje husí kůže.
5. Najednou máte nečekané emoce či myšlenky.
6. Máte neskutečnou radost.

Deine

Tajemství-shlédněte film i tady!

3. března 2010 v 11:34 | Deine |  Tajemství
Ahoj lidi vím, že Arwen už tu dávala na ten film odkaz na jeden blog, ale já vám dám možnost shlédnout ho už tady. =) Říkám vám. že i kdyby se vám nechtělo aspoň zkoukněte první část abyste věděli, jestli máte pokračovat nebo ne =). Je to hodinka a půl.

28.12.2011: Bohužel videa jsou nefunkční tak pokud máte zájem tak jedině tady na MEGAVIDEO.

4.7.2012- Film opět k dispozici tentokrát na Youtube. DOPORUČUJI!

4. 3. 2014 - Film opět k dispozici na youtube :).

Příroda

2. března 2010 v 20:58 | Arwen |  Příroda
Pár fotek přírody pořízených mnou... neni to nic extra >> nejsem fotografka. Ale měli bychom se zamyslet, jak nádherná a hlavně potřebná příroda je a snažit se jí chránit. Viva ekologie! :))

Rok 2012?

2. března 2010 v 20:45 | Arwen |  Naše myšlenky
Rok 2012.. Když tohle vyslovíme každému se určitě vybaví dvě slova- konec světa. Co si o tom máme myslet? A proč zrovna rok 2012? Někteří lidé skutečně věří že roku 2012 nastane konec světa protože vyspělá civilizace Mayů skončila přesně v tomto roce svůj kalendář. Byla to jen náhoda? To nejspíš ne.. Ale názor je na vás.. Můj osobní názor je že se brzo něco zásadně změní.. Možná to bude i dřív než v roce 2012.. Nevím ale nemůžu si pomoct prostě mám zničehonic naléhavý pocit očekávání velké změny. Nemyslím si že by ta změna byla špatná rozhodně se toho nebojte.. Přijdeme však někdy v blízké době o naši krásnou planetu? Doufejme že ne.

Arwen