Únor 2010

Úvaha o životě

27. února 2010 v 11:58 | Deine |  Naše myšlenky
Ahoj. Nevím jak vy, ale jí často přemýšlím o světu a životě... Prostě mám pocit, že na tomhle světe jsme pro něco určení. A nemyslím materiálního! Něco... nevím. Jsme součástí tohohle světa. A nejsme tu pro nic za nic .Máme nějaký úkol! Myslím, že není pravda, že se můžeme narodit jen do člověka. Mohli jsme být něco jinho, nekdě jinde... Naši duši si někdo vybral a poslal ji právě do našeho těla. Nenapadlo vás proč právě Vy, vnímate sami sebe. Proč jsem holka, proč nejsem milionář. Proč? Na to nikdo odpovědět nemůže. Nevím proč, ale docela jsem přemýšlela o roku 2012 a říkám si, že je mi jedno co se stane. Moje teorie je, že bude nějaká duchovní změna a nebo se nestane nic, ale o tom jindy :D.

Když se rozhlédnete ven, co vidíte? Na první pohled je normální, domy, auta, stromy... ale na druhý pohled vidíte špínu, bouračky a nepokoj. Lidi pořád někam spěchají, všude jsou války, úkazy na obloze, bomby... Zdá se to jenom mě nebo jsme se narodily do nejhorší možné doby? Někde jsem o roku 2012 četla teorii že Země má být očistěna od zloby a zkázy. Vůbec nevím co si mám o těch teoriích myslet, protože každá má svůj určitý smyl teoreticky. Myslím, že nám bude bohatě stačit, když budeme litovat svých chyb a nebo je už nezopakujeme a budeme mít srdce otevřené. Vím, zní to divně ani já pořádně nechápu ten pojem. Ale ve správnou chvíli na to všichni přijdem ;).

Někdy zase přemýšlm proč používáme v mozku jen jednu hemisféru a proč jen 25%. Na co je ten zbytek? Na život po srmti? Představte si kdyby jsme používali 100%. Všechno bysme věděli, vše dokázali vynalézt a neposledně by byli kineze a další "nadpřirozené" věci, které jsou ted poměrně obtížně dosažitelné. Položte si otázku: ,,Proč tady jsem?" Podívejte se z okna a přemýšlejte. Jednoho krásného dne vám to dojde. Já to ještě nevím, ale věřím, že se to dozvím :).

Deine

Bermundský trojůhelník

23. února 2010 v 11:49 | Deine |  Záhady

Bermundský trojúhelník nebo ďáblův trojúhelník. Takto je vyznačována určitá oblast mezi Miami, Portorikem a Bermudami.

Trojúhelník je tedy téměř rovnostranný a jeho rozloha činí přibližně 1 134 105,5 km²
Soubor:LocationBermudaTriangle.png

Co je na samotném bermundském trojúhelníku tak zvláštní? Obzvlášť to, že se tu dějí nevysvětlitelné jevy jako například mizení lodí nebo letadel nebo případy lodí nalezených bez posádky bez logického důvodu pro opuštění plavidla. Většina letadel ani lodí nikdy nebyla nalezena.

Let číslo 19 (Flight 19)


Jako typický případ působení Bermudského trojúhelníku je prakticky ve všech dokumentech uváděno nevysvětlené zmizení 5 amerických bombardérů roku 1945. Po svržení bomb začala posádka registrovat problémy s orientací.Velitel letky, zkušený instruktor Charles Tailor, hlásil rádiem základně podivné chování obou palubních kompasů a zhoršenou viditelnost.Podle příkazů velitele letěla letadla dál společně do doby, kdy začalo docházet palivo, a poté vydal Tailor příkaz přistát na mořské hladině. Od té doby byl kontakt přerušen a ihned byla vyslána záchranné lodě a letky aby pomohli posádce.
. Tato akce však nepřinesla nejmenší stopy po zmizelých letadlech, naopak došlo ke ztrátě dalšího velkého letadla s třináctičlennou posádkou PMB Mariner, jehož vrak také nebyl nikdy nalezen.

Pak například zmizela loď Cyclops s 309 členy posádky. Údajně se našel vrak, protože vypadá jako loď, ale to, že je to přesně ta loď nikdy nebylo oficiálně dokázano.

Další nevysvětlitelné jevy:

-údajné poruchy chování kompasu, kdy střelka vykonávala chaotické pohyby nebo se otáčela kolem své osy.

-neobvyklé atmosférické jevy jako náhlá ztráta viditelnosti, nemožnost určit polohu obzoru

-Zrychlování nebo zpomalovaní času. Např. loď se měla dopravit přes trojúhelník za 45 minut, ale dopravilo se za 20 minut a ušetřilo palivo a další.

- Pozorování světel na obloze nebo pod mořskou hladinou.

Teorie:

-Že je možnost zaniklé civilizace Atlantida, kde jsou radiomagnetické zdroge, které můžou způsobovat anomálie. (Moje pozn. anomálie že zmizí loď?)

-UFO nebo mimozemská loď.

-Černé díry, místa v čase a prostoru.

Můj názor:

Myslím, že tam je něco mezi černou dírou a nějakou civilizací. Ti lidé jim k něčemu museli být! Nemohli jen tak zmizet. A nezmizel každý. Jen někteří. Takže lidé, kteří asi měli pro tu věc nějaký smysl. Možná měli za úkol nějak něco změnit nebo pomoct k něčemu v převratnému co se stalo nebo se stát teprve má.

Menhiry

19. února 2010 v 20:53 | Arwen |  Záhady
Myslíte si že lidé v dobách kdy bydleli v jeskyních ale i dlouhou dobu poté postrádali dostatečné množství inteligence? Právě naopak! Byli mnohem chytřejší než si většina lidí dnešní doby myslí.. Jedním z důkazů jsou právě menhiry. Menhiry jsou kameny většinou oválného tvaru, vysoké a jsou na různých místech naší republiky.

Pro většinu lidí nic neznamenají ALE přece jenom si řeknete proč by lidé z minulosti stavěly obrovské kameny třeba i někam do polí? Na první pohled nelogické. Menhiry na svých místech zůstávají i tisíce let. Mají totiž významnou funkci- rozvádějí zemskou energii. Je to něco jako akupunktura Země. Tyto kameny jsou rozmístěny po celém světě a nechybí ani u nás v ČR.

Někteří lidé se sjíždějí k těmto menhirům a čekají na východ slunce kdy je tok jejich energie nejsilnější. Kameny obímají a čerpají z nich energii. Zpět odcházejí plní energie, radosti ze života jsou veselí.

Arwen


Skrytá česká historie

19. února 2010 v 20:35 | Arwen |  Knihy co doporučujeme
Skrytá Česká Historie


Kniha se nás snaží převést přes celou historii naší země v trochu jiném podání než jej známe my. Je sice někdy dost složitá na pochopení, ale když se vžijeme do oné doby je to moc zajímavé. Mě v ní zaujaly hlavně kapitoly s válkami mezi paralerními světy.
Víc o knize zde.

Hlasy z minulosti-Titanic

18. února 2010 v 12:11 | Deine |  Záhady
Britstký radioamatér Gordon Cosgrave zachytil v éteru volání o pomoc jisté lodi, jejímuž jménu nerozuměl. Odpověd na nouzový signál však byla scela zřetelná-vyslalo ji plavidlo Carpatia a muž pochopil, že jde o komunikaci s potápějícím se Titanikem. Tehdy se však psal rok 1936 a proslulý zaoceáský parník Titanic ležel už 24 let na dně oceánu.

Carpatia- Loď která jela Titaniku na pomoc.

Radioamatér zaslechl neobvykle siný signál kodovaný morseovkou. Rychle se natáhl pro blog a tužku a zprávu si zapsal. Když však záhadnou depeši (něco jako zpráva) rozluštil, nevěřil svým očím. Šlo o vysílaní pravidělné linkové lodi Carpathia: ,,Jsme vzdáleni ještě 70 námořních mil a zdržuje nás ledový příkrov, ale plujeme nejvyšší možnou rychlostí.". O chvíli později z onoho signálu vyšlo výrazné S.O.S.

Gordon se vylekal a ze zmatení informoval policii. Ta se mu, ale vysmála s tím, že přišel pozdě, protože Titanic je už 24 let na dně oceánu. Gordon se pomalu začal smiřovat s tím, že se stal obětí vlastí fantazie a tak nechal věc být. Jenže o pár dní později zaznamenal ze stejné zeměpisné polohy další záhadnou zprávu v Morseově abecedě. Opět šlo o nouzový signál S.O.S a následné informace o spuštění všech záchranných člunů a vyjádření obav, že minimálně 1000 osob stále zůstavá na palubě. Gordon se zmateně vydal do knihovny a vyhledal informace o Titaniku a ůdaje záhadně seděly. Snažil se přijít na to, jestli nělo o nějaké utajené námořní cvičení, kterou náhodou zachytil, ale vojsko používá jiné frekvence. Také ho napadlo, že mohl zachytit nějaký pořad o ztroskotání Titaniku, ale ten den se nic takového nevysílalo.

Několik dní váhal jestli má uvědomit veřejmnost, nechtěl být považován za blázna. když, ale ve sluchátkách znovu uslyšel vysílání z parníku Carpatia, spojil se s vydavatelem rozhlasového časopisu a dohodl si s ním schůzku. Když se sešli dlouho se ze sluchátek nic neozývalo. Když už byla návštěva na odchodu vysílaní se ozvalo znovu. Ze zprávy se dozvěděly, že posádka odpálila poslední nouzové rakety a ve strojovně vypustili páru ve snaze zabránit výbuchu.

O tajemných zprávách následně informovalo většina britských novin, ale většina čtenářů podobné zprávy odmítalo a kritizovalo. Zklamaný radioamatér se přestěhoval do jiné časti Londýna a se svým koníčkem scela přestal.


-Co si o tom myslíte vy?

   

Tak o co se vlastně zajímám? /Deine/

11. února 2010 v 18:32 | Deine |  Oznámení
Ahoj lidi chci vám říct o jaké témata se vlastně zajímám =) Určitě i Arwen něco přidá o svých zájmech =)

Lucidní snění /Sen, který můžete ovládat a víte, že je to sen./

Tákže k tomu to bych se vyjádřila, že mám nejvěší zkušenost. Většina z vás už to jsitě zažila, ale je perfektní se to naučit a mívat to třeba 2x do týdne ne?! Tak to mám ted já *hrdě vztyčí hlavu* a fakt nedělala jsem to podle klasických návodu, prostě jsem to chtěla, myslela jsem na to a dělala si deník. První to bylo zřídka 1x za měsíc pak už tak 3x a asi před čtyřmi měsíci... BUM! začala jsem mívat LD (lucid drem) 1x za týden i více. Byl to docela šok, ale už jsem si zvykla. Umím to už vyvolat i umýslně. Skoro rok to provozuji a nepřestalo mě to bavit. Létání, dýchání pod vodou, vytváření prostření nebo procházení skrz zdí! To neomrzí =)

Astrální cestování /Opuštění fyz. těla, jakoby duše vylítla z těla je to složité :)/

No...to znám zhruba rok, ale že bych se tomu extra věnovala říct nemůžu :). Hodně jsem vynechávala, podle návodů mi to nešlo a většinou jsem u toho usla :D. Z teorie jsem asi znalec jednu dobu jsem to fakt žrala :D. Před pár měsíci se mi to málem 2x povedlo když jsem byla ve fázi polospánku a bylo to spontální. Jen jsem cítila jak se odděluji od těla a pak zase zpátky. Boužel jsem se dál nedostala, ale mám v plánu to zase začít zkoušet =).

Tajemství /Zákon přitažlivosti, viz. film/

No nezkoušela jsem to při nějakých extra přáních, ale funguje to. Třeba ve škole při zkoušení když nechcu aby mě učitelka vyvolala řeknu si ,,Vím, že mě nevyvolá a nemám být proč ve stresu." A nikdy mě nevyvolala :P. Pak při příhodných příležitostech. Je to ůžasné a mám v plánu se na to také víc zaměřit.

Andělé /Bytosti světla/

O tohle se zajímám nejnověji. Už mám i knihu. O anděly strážné a možnost komunikace s nimi. Boužel ještě nedokážu si srovnat v hlavě, jestli netrpím samomluvou /přesněni samomyšlením :D/ nebo ke mně opravdu někdo promlouvá. Tohohle tématu se nehodlám pustit za žádnou cenu. Chtěla bych zjistit jméno mého anděla a možná ho tuším, ale jak říkám musím si to srovnat v hlavě. Dokážu cítit přítomnost a to je moc dobře =). Ale nepochybuji, že existují.


Tohle bylo o co se nejvíc zajímám :) Pak ještě občas o ty kineze a v podstatě o všechno. O všem se ráda něco dozvím. Zanechte komentíky prosím budu ráda a Arwen určitě taky =)

Deine

Ahoj lidičky =)

6. února 2010 v 21:21 | Deine |  Oznámení
Ahojky lidičky a Arwen, chci se jen omluvit, že tu nepíšu, protože na počítač chodím jen když potřebuju něco do školy... Jsem po operaci a už je to lepší, ale nemám výdrž, tak se chci omluvit i Arwen ;). Jinak kdybych se dozvěděla něco fakt zajímavého tak to tady nějak hodím :). Díky :) A ještě jednou omluva Arwen.

¨ Deine